استخدام بازاریاب فروش سامانه inoti طراحان نقش الماس
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت گسترش با برند آی نوتی با شماره ثبت 419710، شناسه ملی 10320710696 فعالیت خود را با مدیریت آقای علی معارفی از تاریخ 1390/09/08 شروع کرده است.
هسته اولیه این مجموعه در راستای حضوری پویا و خلاق در کسب و کارهای فضای مجازی شکل گرفت. ایده iNoti در ذهن مدیریت خلاق مجموعه در سال 1391 با هدف ایجاد بزرگترین و بهترین "سامانه مدیریت ارتباط با مشتری" ایران شکل گرفت که از همان ابتدا چهارچوب فعالیت خود را بر پایه بهبود فرهنگ استفاده از پیام کوتاه و ارائه ی بهترین و جدیدترین خدمات به کاربران بنا نهاد. پس از سالها تلاش شبانه روزی بی وقفه و با به کارگیری کارشناسان جوان و مبتکر، اکنون مفتخریم اعلام کنیم که آی نوتی به عنوان یکی از برترین و کاربردی ترین EBC در ایران به شمار می آید.

🔷 کارشناسان آی نوتی سعی داشته اند که با ارائه ساده ترین و در عین حال کامل ترین "سامانه مدیریت ارتباط با مشتری" پاسخگوی نیاز تمامی کاربران محترم باشند.
💫 رسالت و مأموریت سامانه هوشمند آی نوتی حضور فعال و موثر در کسب و  کار سنتی، فضای مجازی و ارائه رسالتی که خود را نسبت به آن متعهد می داند و خدمات متفاوت به مشتریان با کیفیت عالی می باشد، چشم انداز اصلی iNoti در آینده اخذ بیشترین سهم بازار کسب و کار مجازی و خدمات پیام کوتاه در حوزه های گوناگون است. بسیار از صاحبان کسب و کار می توانند از طریق سامانه آی نوتی به معرفی کسب و کار خود بپردازند و مشتریان خود را با سیستم هوشمند EBC (مدیریت ارتباط با مشتری) مدیریت کنند. 💫
شرکت بین المللی و دانش بنیان آی نوتی با افتخار 10مجوز دارد
مهمترین آنها دانش بنیان و جزو سامانه ستاد بودن، هست که قابلیت ارائه خدمات منحصربه فرد خود به تمامی شرکت های دولتی و خصوصی را دارد.

جهت همکاری با این شرکت با شماره زیر تماس بگیرید.