اعطای نمایندگی دو راهی گرمکن آب ریگلاتور گاز خودروهای گاز سوز CNG
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
اعطای نمایندگی دو راهی گرمکن آب ریگلاتور گاز خودروهای گاز سوز CNG
در تمام خودروهای گاز سوز؛ وجود یک قطعه به نام ریگلاتور گاز بسیار حیاطی است. این قطعه برای کارکرد نیاز به گردش آب گرم موتور با حجم و گردش بالا دارد؛ که در صورت عدم گردش آب گرم با فشار مناسب در ریگلاتور، سر سیلندر خودرو سریعا می سوزد و هزینه های بسیار سنگینی برای مالک خودرو به همراه می آورد.
شرکت های خودرو سازی و قطعه ساز چندین قطعه و روش برای رساندن آب گرم موتور به ریگلاتور گاز ابداع کردند و هر شرکت برای این چرخه از قطعات مختلف با متریال گوناگون استفاده می کنند. متاسفانه در روشهای موجود گردش آب و فشار و حجم آب در ریگلاتور بسیار پایین است و در واقع آب گرم مورد نیاز هرگز به ریگلاتور گاز نمی رسد؛ این اصلی ترین دلیل سوختن سرسیلندر در این خودروها است. برای اثبات این گفته می توانید موتور ماشین خود را روشن کنید و پس از گذشتن یک الی پنج ساعت دست خود را بر روی ریگلاتور خودرو بگذارید؛ حتما متوجه می شوید ریگلاتور گرم نشده چه برسد به اینکه داغ شده باشد.
از دیگر معایب این سیستم در خودروهای گازسوز فابریکی و شرکتی؛ هزینه بالا و خرید قطعات مصرفی استفاده شده در این مکانیزم است؛ در این روش از دو عدد جنت بلند استفاده می شود که به غیر از اشغال فضای داخل کاپوت توسط این دو جنت؛ در صورت نشتی و پارگی برای تعویض این جنتها هزینه ای بیشتر از هشتاد هزار تومان لازم است. همچنین در مواقعی که خودرو برای تعمیرات دیگر به مکانیکی می رود به دلیل دست و پا گیر بودن این جنتها؛ مکانیک باید تمام سیستم رفت و برگشت آب ریگلاتور را یکبار باز و بار دیگر ببندد؛ که این یک هزینه همیشگی مازاد بر تعمیر اصلی خودرو است.
همچنین برای ورود آب گرم موتور به داخل این دو عدد جنت؛ از دو عدد قطعه فلزی یا پلاستیکی استفاده می شود؛ این دو قطعه دو قلو نقش اصلی در میزان فشار و حجم آب گرم ورودی و خروجی به ریگلاتور را دارند؛ متاسفانه در هیچ یک از قطعه های موجود در بازار فشار و حج بالای آب را نمی بینید و این قطعه تنها دلیلی است که ریگلاتور گاز خودرو همیشه سرد است و هرگز به دمای مورد نیاز نمی رسد؛ همچنین هزینه خرید این دو عدد قطعه بیشتر از سی هزار تومان است که به هزینه جنتها اضافه می گردد.
در این روش سنتی و مرسوم؛ به دلیل محل نصب بسیار بد جا و در دید نبودن قطعه و جنت های رفت و برگشت؛ اگر این سیستم دچار پارگی یا نشتی یا شکستگی شود؛ مالک خودرو در بازدیدهای روزانه هرگز متوجه این امر نمی شود؛ حتی مکانیک در نگاه اول و تعمیر دیگر قطعات نمی تاند عیب را تشخیص بدهد؛ از دیگر معایب این روش، هزینه بالای تعویض و نصب قطعات است.
با توجه به توضیحات بالا و عدم کاربردی بودن روشهای موجود؛ شرکت دانش بنیان ذاکرزاده؛ محصول دو راهی گرمکن آب ریگلاتور گاز را برای رفع معایب نامبرده و کاربرد بهینه و تضمینی سیستم گردش آب ریگلاتورگاز طراحی و تولید کرده است.
این محصول به دلیل طراحی بسیار کاربردی و با استفاده از قوانین ساده فیزیک؛ دارای گردش و فشار و حجم بسیار بالایی از آب گرم موتور در ریگلاتور گاز خودرو نسبت به روشها و قطعات موجود در بازار تا بیش از پنج برابر می باشد.
مزایای محصول
1 – محل نصب کاربردی و نمایان
این محصول بر روی جنت بخاری در جنب باطری خودرو نصب می شود؛ این مزیت باعث می گردد مالک خودرو در بازدیدهای روزانه قطعه را به وضوح مشاهده کند و اگر نشتی یا عیبی در محصول باشد در اسرع وقت به تعمیر آن اقدام می کند
2 – طراحی و مکانیزم کاربردی محصول
این محصول به دلیل طراحی منحصر به فرد و مکانیزم بسیار خلاقانه قابلیت نصب از هر دو طرف را دارد؛ این مکانیزم باعث می گردد مکانیک یا مالک خودرو در زمان نصب؛ نیازی به چیدا کردن سمت ورودی یا خروجی محصول نداشته باشد و از هر طرف که قطعه را نصب کند؛ گردش رفت و برگشت آب گرم به ریگلاتور به خوبی انجام شود
3 – فشار و گردش و حجم بالای انتقال آب گرم موتور به ریگلاتور
در طراحی این محصول از مکانیزم ساده خلع و مکش آب توسط آب استفاده شده؛ درون لوله استوانه اصلی که درون جنت بخاری قرار می گیرد؛ امتداد لوله های رفت و برگشت آب قرار گرفته؛ این مکانیزم باعث می شود یکی از لوله های انتقال وظیفه رفت و دیگری وظیفه برگشت آب را بر عهده داشته باشد؛ مکانیزم مکش هوا باعث می شود گردش و پرتاب و فشار آب به سمت ریگلاتور بسیار بالا و پر قدرت باشد. برای اثبات این ادعا می توان پس از نصب محصول دوراهی بر روی جنت بخاری موتور ماشین را روشن کرد و فقط پس از گذشت ده دقیقه به ریگلاتور دست زد؛ آنگاه متوجه می شوید ریگلاتور به مرز داغی و گرمای نقطه جوش رسیده است
4 – قیمت مقرون به صرفه محصول نسبت به قطعه های مشابه موجود در بازار
در صورت استفاده از این محصول؛ نیازی به تهیه و خرید قطعه های دو قلو رفت و برگشت و جنت های اضافه نیست؛ عدم هزینه جهت تهیه جنت و قطعه های دو قلو باعث صرفه جویی و هزینه پایین در بکارگیری از این مکانیزم می باشد
5 – هزینه پایین تعویض و نصب قطعه نسبت به محصولات مشابه
به دلیل اینکه این محصول بر روی جنت بخاری وصل می شود؛ مالک خودرو می تواند بدون داشتن مهارتهای تخصصی ، اقدام به تعویض و نصب این محصول کند؛ در صورت مراجعه به مکانیکی هزینه نصب این محصول فقط پنج هزار تومان می باشد
6 – عدم اشغال فضای داخل کاپوت؛ به دلیل حذف جنتهای اضافی
7 – جلوگیری از سوختن سر سیلندر موتور
8 – قابلیت نصب بر روی انواع خودروهای گاز سوز CNG ایرانی و خارجی
9 – عمر کارکرد طولانی به دلیل متریال و آلیاژ فلز استفاده شده در ساخت این محصول
10 – عدم بیرون افتادن شلنگ و جنت بخاری از لوله های انتقال به دلیل پرس سر شلنگی در تمام ورودی ها و خروجی های محصول
11 – گارانتی تعویض یکساله بی قید و شرط و ...

همکاران گرامی در پخش لوازم یدکی خودرو و عمده فروشان در سراسر کشور؛ جهت اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی انحصاری یا خرید عمده می توانند از طریق راه های ارتباطی موجود با مسئول فروش محصول تماس حاصل نمایند.