اعطای نمایندگی شهر ها و استان ها وبسایت وام چی
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرایط اعطای نمایندگی وبسایت وام چی

در بازار کاری فعلی و شرایط اقتصادی که امروزه با آن ها روبه رو هستیم پیدا کردن منبع تامین مالی مطمئن امروزه به دغدغه بسیاری از عزیزان تبدیل شده، لذا در طرح بازاریابی مشارکتی وبسایت وام چی شما با توجه به تلاش خود در محدوده ی شهر خودتان اقدام به کسب درآمد با توجه به شرایطی که وام چی در اختیارتان قرار داده است می نمایید.


نمایندگی وبسایت وام چی در قبال داشتن توانایی در برقراری شروط زیر قابل دریافت می باشد :
1. اقدام به انجام تبلیغات در محدوده بانک ها و بنگاه های خرید و فروش وام موجود در هر شهر.

نکته 1 ) تمامی بروشور های تبلیغاتی برای شما به صورت هر 3 ماه یکبار ارسال خواهد شد. که هزینه ی 3 ماه اول آن به عهده ی شرکت می باشد. ( مدت زمان ارسال بروشور های تبلیغاتی 14 روز کاری می باشد )
2. اقدام به جذب مشتری در محدوده ی شهر
نکته 1 ) مشتری به دو بخش تقسیم می شود 1. فروشندگان وام، ارائه دهندگان ضمانت و سرمایه 2. متقاضیان وام، ضمانت و سرمایه گذاری
نکته 2) شما باید اقدام به جذب هر 2 مورد نمایید و آگهی های فروشندگان وام و ارائه دهندگان ضمانت و سرمایه را در وبسایت وام چی درج نمایید و یا اینکه آنها را ترقیب به درج آگهی در وبسایت وام چی کنید.
3. 3 ماه اول همکاری به صورت آزمایشی می باشد و در صورت رضایت از عملکرد نماینده شهر مربوطه نمایندگی آن شهر به صورت انحصاری به فرد مورد نظر طی قرارداد کتبی و رسمی واگذار می شود.

4. هزینه ی مشارکت در طرح آزمایشی مبلغ 3 میلیون تومان می باشد. که بابت استفاده و بهره مندی از امکانات سایت همچنین بسته های تبلیغاتی از شما دریافت می شود.

5. 50 درصد از تمامی تراکنش های مرتبط با آن شهر در طرح اولیه ی نمایندگی ( آزمایشی ) متعلق به نماینده می باشد.
و شما با پنلی که در اختیارتان قرار داده می شود می توانید تعداد تراکنش های خود را مشاهده نمایید.

جهت شرکت در طرح اولیه ی مشارکت همچنین دریافت اطلاعات حساب جهت واریز لطفا با شماره های ما تماس بگیرید .