تاریخ اعتبار: 1400/02/30

اعطای نمایندگی فرش بزرگمهر

اعطای نمایندگی فرش بزرگمهر
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم

صنایع نساجی بزرگمهر (فرش بزرگمهر) در سال 1374 با بهره‌گیری از سال‌ها تجربه مؤسسین و مدیران شرکت در زمینه فرش دستباف، تأسیس و در همان سال واحد بافندگی فرش ماشینی به بهره‌برداری رسید. با تلاش بی‌وقفه مدیران و کارکنان شرکت، توسعه و گسترش واحدهای تولیدی این شرکت به طور مستمر ادامه داشته و در حال حاضر این شرکت در مساحت ده هکتار و با مجموع 25000 مترمربع سالن‌های تولید در واحدهای مختلف مشغول به ارائه خدمات به هموطنان عزیز و صادرات محصولات خود می‌باشد.

دعوت به همکاری

صنایع نساجی بزرگمهر (فرش بزرگمهر) جهت گسترش و توسعه فعالیت خود اقدام به اعطای نمایندگی در سراسر کشور نموده استصنایع نساجی بزرگمهر (فرش بزرگمهر) دارای سه واحد ریسندگی، بافندگی و تکمیل فرش ماشینی و نیز واحد بازرگانی می‌�باشد که فعالیت‌�های این واحدها به طور خلاصه به شرح ذیل می‌�باشد:

👈🏻واحد ریسندگی

این مجموعه دارای ظرفیت تولید سالانه 1800 تن نخ پلی پروپیلن(P.P) مخصوص نخ خاب فرش ماشینی می‌باشد. این واحد با دارا بودن مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید نخ، با فیلامنت‌های مختلف و نیز هیت‌ست شده مورد نیاز مصرفی در واحد بافندگی و بخش فروش، می‌نماید. این واحد مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی و پرسنل مجرب و کارآزموده بوده که فرآیندهای کیفی مواد اولیه و کیفیت محصول نهایی را انجام می‌دهند.

👈🏻واحد بافندگی

این مجموعه با ظرفیت تولید سالانه بیش از 1،340،000 مترمربع فرش ماشینی با بیش از سیصد نفر پرسنل مشغول فعالیت است. تکنولوژی بافت فرش ماشینی در شرکت فرش بزرگمهر، یکی از دلایل مرغوبیت کالای تولیدی در این شرکت می‌باشد و اینک مفتخر به درک ذوق و سلیقه و استقبال مصرف‌کنندگان عزیر از محصولات تولید شده، توانسته گامی در اعتلای صنعت فرش ماشینی کشور بردارد. لازم به ذکر است این واحد در حال تولید انواع فرش‌های ماشینی آکرولیک هیت‌ست شده 1200 شــــانه با تراکم 3600 ، 1000 شــــانه با تراکم 3000 ، 700 شانه با تراکــــم 2550 می‌باشد. همچنین فرش بزرگمهر انواع فرش‌های کودک ، انواع فرش‌های مدرن ، گلیم جاجیم ، تابلو فرش و سجاده فرش را تولید و عرضه می کند. علاوه بر آن فرش‌های ماشینی از جنس پلی پروپیلن هیت‌ست شده و پلی‌استر از محصولات فرش بزرگمهر است که با لیبل بــــزرگمهر (Bozorgmehr) در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود.

👈🏻واحد تکمیل و آهار

این مجموعه با به کارگیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات روز دنیا، روزانه بیش از 8000 متر مربع انواع فرش ماشینی را با بهترین کیفیت آهار و تکمیل می‌کند. مراحل انجام این واحد شامل پرزگیری، چسب، دوردوزی، بسته بندی و ارسال به انبار محصولات می‌باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید