اعطای نمایندگی فروش اقساطی کالا و پرداخت وام (قسطی بفروشید نقد دریافت کنید) VIP
اطلاعات تماس شرکت
پاسخگوی تماس: امور نمایندگان
شماره ثابت: 021-77494587
شماره همراه: 09303495805
آدرس سایت: aghsaatkala.com
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم

گروه سرمایه گذاری ارتباط پویان : با بیش از 15 سال سابقه درخشان با شماره ثبت (508209) در حوزه سرمایه گذاری فروش اقساطی کالا

تمامی طرح های فروش اقساطی شامل : لوازم خانگی برقی ، صوتی تصویری ، موبایل، آی تی و لوازم جانبی ، طلا و جواهر ، لوازم یدکی خودرو ، تجهیزات پزشکی ، لوازم صنعتی ، ابزار و لوازم کشاورزی و غیره ...

برای ارتباط با شرکت ارتباط پویان می‌توانید از طریق پیام رسان های داخلی ایتا، بله و یا روبیکا فقط با شماره همراه درج شده در اگهی درخواست نمایندگی خود را ارسال نمایید.(یا از طریق واتساپ )

ارائه خدمات ویژه راه اندازی نمایندگی:

  • اعطای نمایندگی از صفر تا صد : توسط اساتید، کارشناسان خبره ، مدرسان و مشاوران کسب و کار بازاریابی برای فروش اقساطی که در تیم ارتباط پویان حضور دارند در نوع خود منحصر به فرد بوده و می‌توان با استناد به مدارک این مطالب را ثابت نمود.

که این طرح یکی از جدیدترین و مهم ترین ویژگی ها و مزایا مجموعه ارتباط پویان، نسبت به سایر همکاران می‌باشد.

  • هر کدام از دفاتر نمایندگی استان ها و شهرهای ما یک ایستگاه و یا پایگاه جهت ارائه خدمات بانکی در زمینه ی تسهیلات بوده و در هر ساعت از روز، آماده پاسخگویی به متقاضیان عزیز می‌باشند.

با توجه به وضعیت اقتصادی و شرایط جامعه و پتانسیل خوب در فضای مجازی شما نیز می‌توانید بستر شغلی مناسبی را با درآمد زایی عالی در محل کسب و کار خود ایجاد کنید.

مزایای اخذ نمایندگی:

  1. قابلیت فروش اقساطی چکی
  2. قابلیت فروش اقساطی اداری
  3. قابلیت فروش اقساطی سازمانی
  4. قابلیت فروش اقساطی با سفته
  5. امکان اعطای وام
  6. درآمدی پایدار و قابل اتکاء
  7. بهره‌مندی از آموزش، مشاوره و پشتیبانی تخصصی

جهت کسب اطلاعات بیشتر مشخصات (حقیقی و حقوقی) نام شهر و شغل فعلی خود را به شماره همراه درج شده جهت درخواست نمایندگی از طریق پیامک ارسال نمایید.تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

همچنین می توانید برای ارتباط و اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ نمایندگی از طریق پیام رسان های داخلی ایتا، بله و یا روبیکا فقط با شماره همراه درج شده در آگهی در خواست خود را ارسال نمایید.(یا از طریق واتساپ)

مزایای اخذ نمایندگی:
قابلیت خرید با چک
شرایط مورد نیاز:
مغازه/دفتر
نیروی کار
تضامین مورد نیاز:
سفته
سرمایه مورد نیاز:
کمتر از ۲۰ میلیون تومان
سابقه کار مورد نیاز:
مهم نیست