اعطای نمایندگی فروش دوسی
شما می‌توانید در ساعات اداری جهت همکاری تماس بگیرید.
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
گروه صنعتی پاکیان کویر از سال 1385 ، در زمینه تولید انواع شوینده و اسپری با هدف تولید دانش محور محصولاتی که یا در ایران تولید نمی شدند یا کیفیت محصولات موجود نیاز مصرف کنندگان را برآورده نمی کرد، شروع به فعالیت نمود.
فعالیت شرکت با یک تیم یازده نفره فوق تخصصی در زمینه کاری و همکاری های مستمر با تیم های تحقیقاتی دانشگاهی شروع شد که هم اکنون منجر به تولید یازده نوع محصول دانش بنیان،‌ ثبت شش اختراع بین المللی و دریافت انواع جوایز و استانداردهای داخلی و بین المللی گردید.

به علت اینکه زمینه کاری این شرکت محصولات شوینده می باشد که مستقیماً با سلامتی مصرف کننده در ارتباط است یکی از دغدغه های اصلی شرکت تولید محصولاتی سالم و حذف مواد مضر از این کالاها بود.
متاسفانه گاهاً شنیده می شود که در فلان محصول غذایی یا بهداشتی، فلان ماده استفاده می شده که ضررهای زیادی داشته و صدماتی را به هم وطنان چه آشکار و چه پنهان وارد نموده به همین دلیل این شرکت با تحقیقاتی که برای برخی از محصولات چهارسال به درازا کشید. فرمولهایی طراحی و تولید نمود که علاوه بر بالا بردن کیفیت محصول کلیه مواد مضری که در کالاهای مشابه در حال استفاده می باشد را حذف نمود.به همین دلیل این شرکت در سال 1393 به عنوان اولین و تنها شرکت شوینده ایران، مفتخر به دریافت نشان دانش بنیان گردید.

شرکت دانش بنیان پاکیان کویر،تولید کننده مواد شوینده با برند دوسی آماده ی اعطای نمایندگی انحصاری(پخش مویرگی) در استان های ذیل میباشد : آذربایجان غربی، اصفهان ،اردبیل ،یزد ،هرمزگان ،مازندران، زنجان، گلستان، خوزستان


به ما اعتماد کنید

نماد اعتماد الکترونیکی

این سایت نماد اعتماد الکترونیکی دارد