اعطای نمایندگی فروش زغال نارگیل
شما می‌توانید در ساعات اداری جهت همکاری تماس بگیرید.
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
اعطای نمایندگی فروش زغال نارگیل هندوستان جهت توزیع در سطح کشور با شرایط ویژه می باشد.این کالا، کالای نو و جدیدی می باشد که طی مطالعات انجام شده بازار بسبار خوبی خواهد داشت. تفاوت زغالهای پفکی معمولی با زغال نارگیل هندوستان:
هر زغالی قیمت و کارآیی خودش را دارد .زغالهای پفکی بیست دقیقه بیشتر دوام نمی آورند و دارای گوگرد و جرقه و خاکستر زیاد و حرارت معمولی هستند .
زغال نارگیل هندوستان بیش از 2 دو ساعت می سوزد و حرارت آن بالاست و کم خاکستر و بدون گوگرد و جرقه است . مضافا اینکه در تولید این زغال درختی قطع نشده و از چوب نازک دور میوه نارگیل است ولی شما با خرید و مصرف یک کیلو زغال معمولی عملاً بین پنج تا هفت کیلو درخت را می سوزانید یا قطع می کنید. برای تولید زغال نارگیل هندوستان درختی قطع نشده است. برای روشن کردن زغال نارگیل نیازی به استفاده از الکل نمی باشد و فقط از تیکه های کاغذ یا مقوای خود کارتن استفاده نمایید و با یک کبریت در مدت پنج دقیقه آتش می گیرد.
گروه بازرگانی دادرس جهت فروش محصولات زغال نارگیل اقدام به اعطای نمایندگی در سرتاسر ایران نموده. دوستانی که تمایل به اخذ نمایندگی دارند از طریق این سایت اعلام آمادگی کنند.

به ما اعتماد کنید

نماد اعتماد الکترونیکی

این سایت نماد اعتماد الکترونیکی دارد