اعطای نمایندگی فروش قطعات خودرو شرکت بازرگانی راشین تک‌قطعه حتی به تازه‌کارها
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم

شرکت بازرگانی راشین تک در سال 98 تشکیل و در همین مدت کم توانسته بیش از 850 قلم اجناس مصرفی را در سبد محصولی شرکت برای هم وطنان عزیز فراهم نماید (هر هفته بیش از 10 محصول پرفروش مصرفی اضافه می‌گردد) که اکنون اقدام به جذب نمایندگی در سراسر کشور می‌نماید.

تنوع محصولی، شکیل بودن بسته بندی در کنار کیفیت کالا باعث گردیده که بازرگانی راشین تک ، تمامی محصولات خود را به‌صورت 1 سال کامل گارانتی و چنانچه کالای ارائه شده از سوی شرکت دارای مشکل باشد، هزینه تعویض کالای خریداری شده به مصرف کننده نهایی پرداخت می‌گردد.

شرایط مد نظر برای جذب نمایندگی از قرار زیر است:

نماینده باید حتما فضای کاری به شکل دفتر و یا مغازه داشته باشد.

تضمین حسن انجام کار با توجه به نماینده از طرف شرکت اعلام می‌شود.

نماینده باید دارای توان مالی مناسب و کادر فنی مجرب باشد.

ترجیحا 1 سال سابقه کار فروش یا پخش داشته باشد.(افرادی که سابقه کاری ندارند با بودن زیر نظر دفتر مرکزی می توانند فعالیت داشته باشند.)

حداقل مبلغ از شرکت بسته به توان نماینده می‌باشد.

حاشیه سود نسبت به خرید نقدی یا چکی متفاوت است و تخفیفات اعمال شده از سوی شرکت برای نماینده دارای حاشیه سود فوق العاده ای برای نماینده می‌باشد بطوری که بعد از پارت دوم این حاشیه سود از طرف نماینده احساس می‌شود.

حداقل قیمت محصولات از طرف نماینده و با هماهنگی دفتر مرکزی اعمال میگردد و تمامی تبلیغات نماینده‌ها بابت معرفی برند به‌صورت تخفیف به نماینده عودت داده می‌شود.