اعطای نمایندگی فروش و آموزش رباتیک کودکان و نوجوانان
اطلاعات تماس شرکت
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
موسسه و شرکت خلاق و در شرف دانش بنیان سرزمین ربات‌ها، تخصصی‌ترین مجموعه آموزشی طراحی، تولید و آموزش ربات‌های آموزشی کودکان و نوجوانان در سطح کشور می باشد، در برخی از مناطق تهران، برخی از شهرهای کشور ( به غیر از تبریز، اسلامشهر، رشت و املش، همدان ) نماینده آموزش و فروش می‌پذیرد.
موسسه موظف است کلیه سیلابسهای آموزشی و ربات های آموزشی و بسته های آموزشی را که کاملترین دوره های آموزشی در سطح کشور هست در اختیار نماینده/ نمایندگان قرار دهد و 20 درصد از فروش ربات ، به نمایندگان تعلق خواهد کرفت.

اسباب بازی ها از 5 هزار تومان به بالا می باشد و همچنین رباتها از 70 هزار تومان تا 900 هزار تومان می باشد.
صفر تا صد کار رباتیک به نمایندگان آموزش داده می‌شود و خیلی زود متبحر می‌شوند
فرد معتمد دارای یکی از رشته های مدیریت، بازاریابی، آی تی، برنامه نویسی، الکترونیک و مکانیک و رشته های مرتبط مناسب کار می باشند، در صورت درخواست چند فرد، اولویت با افراد با سابقه تدریس و یا آموزشگاه داری جهت نمایندگی می باشد. سایر رشته ها نیز با شرایطی می توانند فعالیت داشته باشند.

نماینده انحصاری استانی یا شهرهای بزرگ: مبلغ 1 میلیون و پانصد هزار تومان بابت هزینه های سالیانه نمایندگی و 25 درصد تعرفه شهریه، بابت پشتیبانی کامل سخت افزاری و نرم افزاری در اختیار موسسه گذارد و موسسه موظف است صرفا نمایندگی را در استان یا آن شهر بزرگ، به ایشان واگذار نماید- میزان سفته 50 میلیون تومان، داشتن ملک مخصوص آموزش به صورت مالکیت و یا حداقل به صورت استیجاری یکساله مورد نیاز می باشد.
نماینده فعال غیر انحصاری : صرفا با پرداخت 25 درصد تعرفه شهریه و حتی بدون نیاز به مکان خاص آموزشی، (جهت آموزش و فروش محصولات در مراکز آموزشی شهر مورد نظر با تفاهمنامه همکاری نمایند) مورد حمایت و پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری موسسه قرار خواهد گرفت میزان سفته 10 میلیون تومان

نماینده فعال فروش : در سطح کشور، (یک یا چند شهر) به صورت پورسانتی در پلانهای مختلف محصولات اسباب بازی های آموزشی و کمک آموزشی و ربات های آموزشی ، جهت هماهنگی تعرفه ها با دفتر موسسه تماس بگیرید.