اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
دعوت به همکاری با مجموعه املاک پاراموت ترکیه
پاراموت عضوی از اعضای شرکت سرمایه گذاری MIC به شماره ثبت 128956-5 در کشور جمهوری ترکیه میباشد که با داشتن بیش از 14 سال سابقه و با در دست داشتن مجوز رسمی در زمینه املاک و مستغلات، متخصص در فروش و اجاره املاک مسکونی و تجاری در کشور ترکیه میباشد.
این شرکت فعالیتهای خود را با هدف جذب سرمایه گذاران اروپایی به ترکیه در سال 2004 از شهر ساحلی مارماریس در جنوب غربی ترکیه آغاز کرده و پس از 7 سال فعالیت مفید و مستمر در سال 2011 دفتر مرکزی خود را به شهر استانبول تغییر مکان داده است.
مجموعه املاک پاراموت درنظر دارد برای جذب نمایندگان فروش خود در سراسر ایران، افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط را به همکاری دعوت نماید.
علاقه مندانی که به درآمد بی انتها فکر می کنند و از روحیه کارآفرینی برخوردارند میتوانند با ما تماس گرفته و فرم درخواست نمایندگی را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است سابقه کار مرتبط با املاک یک مزیت به حساب آمده اما واجب نیست. اما صداقت و اخلاق خوب، نظم و توانایی تهیه گزارش از کارهای انجام شده، قدرت فن بیان و توانایی متقاعد کردن افراد و جلب رضایت و اعتماد مشتری و شاخصه های تبلیغات و بازاریابی از اصول اساسی همکاری خواهد بود.