اعطای نمایندگی محصولات آرایشی بهداشتی آلاله در سراسر کشور
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
اینجانب مسعود نفیسی افشار از سال 1388 در زمینه پرورش شتر مرغ و عرضه محصولات پروتئینی و سایر محصولات جانبی از قبیل پر، چرم و محصولات چرمی، روغن و صابون شترمرغ فعالیت نموده و اخیرا اقدام به تولید صابون شتر مرغ با برند آلاله، با کیفیت عالی و با استفاده از مواد اولیه و ترکیبات درجه 1 در یکی از کارخانجات معتبر و باسابقه کشور با ویژگی‌ها و مشخصات زیر نموده‌ایم:
1) در تولید این محصول علاوه بر مواد صابونی درجه 1 از روغن شترمرغ، روغن جوجوبا، آرگان، آووکادو، عصاره کالاندولا و... استفاده شده که مزیت‌های این محصول را چندین برابر نموده‌است.
2) این محصول به دلیل غنی بودن روغن شترمرغ از اسیدهای چرب ضروری امگا 3، 6، 9 دارای خواص نرم‌کننده و حالت‌دهنده پوست، لایه بردار و جوان‌کننده و روشن کننده، ضد لک، برطرف‌کننده خطوط و چین و چروک صورت، کمک به رفع ناراحتی‌های پوستی و ترمیم جای جوش، زخم و سوختگی‌ها بوده و به دلیل خاصیت ضد باکتریایی طبیعی روغن شترمرغ در پاکسازی پوست از باکتری‌ها و حفظ سلامت پوست موثر می‌باشد.
3) با توجه به موارد ذکر شده این محصول را می‌توان در ردیف صابون‌های خاص با کاربرد آرایشی و بهداشتی، طبی طبقه‎بندی نمود که دارای پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو و تاییدیه سازمان استاندارد و ایران کد می‌باشد.
4) روغن شترمرغ آلاله در بسته‌بندی‌های پمپی به ظرفیت 120cc و 60cc تولید و توزیع می‌گردد.

شرایط نمایندگی:
1) متقاضیان نمایندگی باید دارای فضای کاری مناسب (دفتر و یا فروشگاه) و مجوزهای مربوطه باشند.
2) نماینده باید دارای توان مالی و اداری مناسب و سابقه فعالیت موثر در این زمینه باشد.
3) حداقل مبلغ خرید برای نمایندگی استانی 20 میلیون تومان و برای نمایندگی شهرستانی 5 میلیون تومان می‌باشد.
4) اعطای نمایندگی در 6 ماه اول به‌صورت آزمایشی و به‌صورت نقدی و چک بوده و پس از آن در صورت احراز صلاحیت و توافق طرفین، ضمن عقد قرارداد، سفته بابت ضمانت نمایندگی به‌صورت اعتباری اخذ میشود.