اعطای نمایندگی محصول پرفروش روغن میکس زالو و خراطین
  • شرکت: گلچینک دارو.10879
  • حوزه فعالیت: آرایشی و زیبایی
  • نوع فعالیت: همه موارد
  • محدود جغرافیایی: کاوه آهنگر, محمدشهر, بهنام پازوكي جنوبي, تاررود, هفشجان, تربت حيدريه, كاريز, بالاخواف, بالاولايت, سياه منصور, قمرود, سركل, سومار, کاکاشرف, علي آباد, بندرعباس, اسلاميه
اطلاعات تماس شرکت
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت گلچینک دارو با ثبت 10879 فعال در زمینه محصول پرفروش روغن میکس زالو وخراطین. باتوجه به ایجاد نمایشگاه‌های متعدد درخارج از کشور از جمله عراق، اربیل، امارات، دبی، افغانستان، و با درنظر گرفتن موج استقبال بی‌نظیر مصرف‌کنندگان گرامی در داخل کشور در مقایسه و رقابت پذیری با تعداد زیادی از روغن‌های تولید شده و وارداتی زالو و خراطین‌ می‌باشد. با عنایت و توکل بر خداوند یکتا در ایجاد زمینه و عرضه محصولات سالم و ارگانیک و درقبال پاسداری وسپاس گذاری از مشتریان گرامی وخاصمان درنظر داریم با ایجاد واگذاری و اعطای نمایندگی به کلیه شهرها واستان‌های کشور با ایجاد سهولت و در دسترس بودن محصولات گلچینک دارو زمینه خریدی اسان و مطمئن را برایتان فراهم کنیم. لذا از کلیه کسانی که درامر بازاریابی، فروش خانگی، غرفه ثابت، غرفه سیار و... درخواست همکاری و مساعدت داریم. قابل به ذکر است شرایط ویژه و اسان را فقط درجهت پاسداشت استقبال و اعتماد مشتریانمان درنظر داریم.
علاقمندان می‌توانند روزمه خود را به شماره همراه ثبت شده در تلگرام یا واتساپ ارسال نمایند تا از نحوه واگذاری و اعطای نمایندگی مطلع شوند. در آخر کلیه افراد شاغل می‌توانند با عنوان شغل دوم اقدام به فروش نمایند.
گوشه ای از خدمات شرکت: ساپورت کامل، حاشیه سود 40 تا 50 درصدی و شرایط خاص و ویژه
به امید یک همکاری ماندگار و پابرجا