اعطای نمایندگی نرم‌افزار خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال (صرافی آنلاین)
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
***پورسانت فوق العاده تا 40 درصد برای فروش نرم‌افزار خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال***
فروش در سراسر کشور
شرکت توسان فناوری پارس (شماره ثبت 14136) با بیش از 10 سال سابقه برنامه‌نویسی و طراحی سایت، خدمات و محصولات نوین مبتنی بر نیازهای روز بازار را ارائه می‌دهد یکی از محصولات جدید این شرکت نرم‌افزار خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال (صرافی آنلاین ارز دیجیتال مبتنی بر وب) می‌باشد که این روزها به شدت مورد توجه تریدرها و کسانی است که قصد راه‌اندازی یک سایت صرافی آنلاین برای خود دارند:
👈🏻نرم افزار اکسچنجراپ به گونه‌ای طراحی و توسعه داده‌شده که تمام نیازهای یک صراف را برطرف می‌سازد، این نرم افزار بر اساس نظرات کارشناسی صرافان محترم و با توجه به تجارب این عزیزان و توسط تیم برنامه‌نویسی قوی و حرفه‌ای طراحی و تولید شده‌است و به صورت 24 ساعته پشتیبانی می‌شود.
👈🏻 امکانات بی نظیر صرافی آنلاین ارز دیجیتال:
* پشتیبانی از 6 ارز اتوماتیک (بیت کوین، دوج کوین، لایت کوین، پرفکت مانی، ووچر پرفکت مانی، وب‌مانی) و تمامی کوین‌های صرافی بایننس (در صورت اتصال به کیف پول بایننس)
* پشتیبانی از بی‌نهایت ارز دستی
* درگاه بانکی: سیستم به طور پیشفرض از 5 درگاه بانکی (pay,zarinpal,paystar,idpay,payfine) پشتیبانی می‌کند، در صورت نیاز به درگاه بانکی دیگر آنرا سفارش دهید.
* درگاه پیامکی: سیستم به طور پیشفرض از 2 درگاه پیامکی (SMS.ir, ملی پیامک) پشتیبانی می‌کند. برای افزودن درگاه پیامکی دیگر، آنرا سفارش دهید.
* کیف پول بایننس یا کوینکس: کیف پول پیشفرض سیستم برای ارزهای بیت کوین، لایت کوین و دوج کوین کیف پول بلاک (block.io) می‌باشد.
* تایید اتوماتیک تلفن ثابت آوانک: به منظور احراز تلفن ثابت کاربران
* پیامک تایید قبل از خرید: به منظور امنیت بیشتر کاربران، قبل از انجام پرداخت، کد تایید به کاربر پیامک می شود.
* محدودیت IP: امکان محدود کردن به آی پی کشور خاص (مثلا فقط کاربران ایران سایت را مشاهده کنند یا فقط کاربران ایران بتوانند خرید و فروش انجام دهند)
* تعریف سطوح کاربری + درصد تخفیف: امکان تعریف سطوح کاربری مانند طلایی نقره ای و ... و تعریف درصد تخفیف متناسب با سطح کاربری
* تعیین سقف خرید روزانه هر کاربر
* تعیین سقف خرید روزانه هر ارز دیجیتال
* ورود دو مرحله‌ای: امکان فعالسازی ورود 2 مرحله‌ای توسط ادمین و یا کاربر
* کیف پول ریالی سایت: امکان شارژ، برداشت و یا خرید با موجودی کیف پول ریالی سایت توسط کاربر
* مدیریت مدیران + سطوح دسترسی: ساخت ادمین‌های دیگر و اعطای دسترسی بخش‌های مختلف سایت (به‌طور مثال یک ادمین که فقط به احراز هویت دسترسی داشته باشد)
* رفرال مارکتینگ: لینک بازاریابی یا رفرال مارکتینگ برای کاربران
* فرم تسویه خودکار: پس از فروش ارز توسط کاربر به سایت، ادمین می تواند از طریق این ماژول توسط API تسویه اتوماتیک به حساب کاربر انجام دهد. این ویژگی فقط برای کاربران VIP وبسایت فعال است.
* آمار و گزارش دهی: سیستم گزارش دهی جامع از تعداد خرید و فروش ها، مبالغ به طور کلی و یا به تفکیک هر کاربر به صورت نموداری و جدولی
* گزارش آمار سود: گزارش آمار سود به تفکیک هر ارز و یا به صورت کلی روزانه ماهانه و سالانه
* گزارش فعالیت مدیران و کارمندان سایت: امکان مشاهده فعالیت ادمین های تعریف شده در سایت
* مدیریت وبلاگ: امکان مدیریت مطالب و اخبار سایت
* و امکانات فوق العاده ی دیگری که باید دید.