اعطای نمایندگی کارت تخفیف و اعتباری باشگاه مشتریان آف پلاس
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
باشگاه تخفیف آف پلاس در زمینه "کارت تخفیف ، کارت اعتباری ،بن کارت" در حال فعالیت است. این پروژه بانکی و بصورت آنلاین، بر بستر شتاب اجرا می‌گردد که منافع خوبی برای نماینده، فروشگاه‌ها و اعضاء (عموم مشتریان) به همراه خواهد داشت. همچنین عرضه (فروش) دستگاه‌های کارتخوان تنها از طریق نمایندگان شرکت به مشتریان انجام میگردد.
از امتیازات این باشگاه میتوان به تجربه بیش از دو دهه مدیران ارشد شرکت در حوزه پرداخت الکترونیک و همچنین زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری مطلوب آن که با مشارکت شرکت های صاحب نام در عرصه نرم افزار و سخت افزار صورت پذیرفته است ، پیشتاز بودن آف پلاس در حوزه لویالتی همچنین سازمان و ساختار منظم و منابع انسانی متخصص و مجرب آن امنیت سرمایه گذاری را برای همه اعضاء باشگاه اعم از نمایندگان (شرکای تجاری شرکت) ، پذیرندگان و مشتریان بالا برده و آن را به یک باشگاه مشتریان بی همتا تبدیل کرده است .
(متقاضیان توجه داشته باشند که این آگهی به منظور جذب کارمند و آگهی استخدامی نمی‌باشد و هدف جذب نماینده استانی با شرایط مندرج در آگهی است و چنانچه ثبت‌نام در قسمت همکار دفتری و یا تکنسین انجام گردد در دیگر مقاطع بررسی خواهد شد و در حال حاضر ترتیب اثر داده نمی‌شود.)