اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم

مواد اولیه شوینده برای تولید آسان شوینده های خانگی، کنسانتره شوینده های مختلف که فقط کافیست با آب مخلوط نموده و بسته بندی نمایید. ایده آل و مقرون با صرفه برای واحد های تولیدی کوچک و بزرگ که به بهره وری زمان و کیفیت توجه دارند. کیفیت محصولات ایدونا بی نظیر بوده و اطمینان مشتریان را جلب می کند. برای اولین بار در ایران، کنسانتره جرم گیر و ضد زنگ و چربی بر و پاک کننده چند منظوره، برای ساخت شوینده های خانگی عرضه می‌ شود. با ترکیب یک لیتر از مواد کنسانتره با آب می‌توانید 200لیتر ماده شوینده بدست آورید.

ایدونا یکی از سه شرکت برتر جهان با بیش از 50 سال سابقه فعالیت با هدف کاهش آلاینده های آب در زمینه تولید پاک کننده ها و شوینده های کنسانتره صنعتی فعال می باشد ، محصولات زیست تجزیه پذیر بوده و در کاهش آلاینده های آب بسیار موثر است. از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

از بازار های هدف شوینده های کنسانتره : محتمع های تجاری، هتل ها، رستوران ها، مراکز اقامتی، کارخانجات، مدارس، بیمارستانها، سالن های ورزشی، ترمینال ها ، ایستگاه های قطار و مترو، فرودگاهها ، مراکز شستشوی خودرو و کلیه مراکز عمومی. ویژگی منحصر به فرد این محصولات کاهش مصرف مواد پاک کننده و شوینده و حفظ محیط زیست است همچنین اقتصادی بودن و قیمت مناسب آنهاست.