اعطای نمایندگی 3 شرکت با درامد بالا
اطلاعات تماس شرکت
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
کادر اداری و فنی شرکت پیمایش ارتباط اکسین فعالیت خود را از سال 1388 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور عزیزمان ایران شروع کرده است که ابتدا تنها فعالیت این مجموعه تامین کالاهای پسیو شبکه و IT بوده و به یاری حق اکنون دارای دپارتمان های مجزا درخصوص تامین کالاهای دیجیتال ، فناوری اطلاعات ، پزشکی ، صنعتی ، خانگی و فروشگاه اینترنتی ،حاصل سالها تلاش، مطالعه و برنامه ریزی سخت کوشان این شرکت می باشد .

1- فروشگاه اینترنتی اکسین بخشی از مجموعه بازرگانی پیمایش ارتباط اکسین که ارائه دهنده جدیدترین محصولات روز دنیا، برای کاربران خود تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی را تداعی میکند.

2- شرکت مهندسی پزشکی اکسین طب اولین شرکت تاسیس شده در زمینه مهندسی پزشکی و انفورماتیک پزشکی در جنوب غرب کشور است که با هدف تسریع در خدمت رسانی به مراکز درمانی در سطح استان خوزستان و استان های مجاور در زمینه ساخت و احداث مراکز درمانی متناسب با شیوه های نوین جهانی، تعمیر و تجهیز مراکز درمانی، بیمارستانی و مراکز تصویربرداری پزشکی می باشد.
این شرکت فعالیت خود را در جهت پوشش نیازهای بخش درمان و سلامت جامعه آغاز نموده و با هدف دستیابی به شاخص های کیفی نظیر بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیندها، افزایش رضایت مشتریان درصدد است با پیگیری های مجدانه خود برای رفع کمبودها و نیازهای موجود در حوزه پزشکی پرداخته و محصولاتی معتبر و با کیفیت در اختیار پزشکان قرار دهد

3- گروه تبلیغاتی اکسین ویژن مجری کلیه پروژه های طراحی تا چاپ می باشد. این گروه متشکل از تعدادی طراحان متخصص در زمینه طراحی لوگو، ست های اداری و تولید محتوای شغلی برای توسعه کسب و کارها می باشد.
این گروه با به کارگیری شیوه های نوین تبلیغات سعی دارد فعالیت مجموعه های طرف قرارداد را به نحو شایسته به سمع و نظر مخاطبین هدف آن مجموعه برساند.
بخشی از فعالیت های این گروه در زمینه طراحی ست های مخصوص ادارات دولتی و خصوصی، کارت ویزیت، موشن گرافی، تولید محتوای واحدهای صنعتی، معرفی کالا، تراکت، پرچم، تیزرها و هدایای تبلیغاتی و ظروف پذیرایی می باشد.

شخص نماینده سرمایه زیادی برای انجام کار نیاز ندارد.
شخص نماینده باید دفتر مناسب برای کار داشته باشد.(در صورت قرارداد پایلوت 3 ماهه در خصوص کالای پزشکی نیازی به دفتر کاری نیست)
مبلغ 100 میلیون تومن سفته بابت تضمین حسن انجام کار (در صورت قرارداد پایلوت 3 ماه در خصوص کالای پزشکی مبلغ 50 میلیون تومان سفته دریافت میشود)
شخص نماینده باید توان مدیریتی بالایی داشته باشد
شخص نماینده از هر 3 شرکت درامد های قابل توجهی را دارد.مزیت این نمایندگی برای شخص ،پراکندگی حیطه کاری میباشد هر کدام از شرکت ها میتوانند همپوشانی درامدی کنند.
در صورت تمایل تماس بگیرید.