اعطای نمایندگی 3 شرکت با درامد بالا
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
کادر اداری و فنی شرکت پیمایش ارتباط اکسین فعالیت خود را از سال 1388 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور عزیزمان ایران شروع کرده است که ابتدا تنها فعالیت این مجموعه تامین کالاهای پسیو شبکه و IT بوده و به یاری حق اکنون دارای دپارتمان های مجزا درخصوص تامین کالاهای دیجیتال ، فناوری اطلاعات ، پزشکی ، صنعتی ، خانگی و فروشگاه اینترنتی ،حاصل سالها تلاش، مطالعه و برنامه ریزی سخت کوشان این شرکت می باشد .

1- فروشگاه اینترنتی اکسین بخشی از مجموعه بازرگانی پیمایش ارتباط اکسین که ارائه دهنده جدیدترین محصولات روز دنیا، برای کاربران خود تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی را تداعی میکند.

2- شرکت مهندسی پزشکی اکسین طب اولین شرکت تاسیس شده در زمینه مهندسی پزشکی و انفورماتیک پزشکی در جنوب غرب کشور است که با هدف تسریع در خدمت رسانی به مراکز درمانی در سطح استان خوزستان و استان های مجاور در زمینه ساخت و احداث مراکز درمانی متناسب با شیوه های نوین جهانی، تعمیر و تجهیز مراکز درمانی، بیمارستانی و مراکز تصویربرداری پزشکی می باشد.
این شرکت فعالیت خود را در جهت پوشش نیازهای بخش درمان و سلامت جامعه آغاز نموده و با هدف دستیابی به شاخص های کیفی نظیر بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیندها، افزایش رضایت مشتریان درصدد است با پیگیری های مجدانه خود برای رفع کمبودها و نیازهای موجود در حوزه پزشکی پرداخته و محصولاتی معتبر و با کیفیت در اختیار پزشکان قرار دهد

3- گروه تبلیغاتی اکسین ویژن مجری کلیه پروژه های طراحی تا چاپ می باشد. این گروه متشکل از تعدادی طراحان متخصص در زمینه طراحی لوگو، ست های اداری و تولید محتوای شغلی برای توسعه کسب و کارها می باشد.
این گروه با به کارگیری شیوه های نوین تبلیغات سعی دارد فعالیت مجموعه های طرف قرارداد را به نحو شایسته به سمع و نظر مخاطبین هدف آن مجموعه برساند.
بخشی از فعالیت های این گروه در زمینه طراحی ست های مخصوص ادارات دولتی و خصوصی، کارت ویزیت، موشن گرافی، تولید محتوای واحدهای صنعتی، معرفی کالا، تراکت، پرچم، تیزرها و هدایای تبلیغاتی و ظروف پذیرایی می باشد.

شخص نماینده سرمایه زیادی برای انجام کار نیاز ندارد.
شخص نماینده باید دفتر مناسب برای کار داشته باشد.(در صورت قرارداد پایلوت 3 ماهه در خصوص کالای پزشکی نیازی به دفتر کاری نیست)
مبلغ 100 میلیون تومن سفته بابت تضمین حسن انجام کار (در صورت قرارداد پایلوت 3 ماه در خصوص کالای پزشکی مبلغ 50 میلیون تومان سفته دریافت میشود)
شخص نماینده باید توان مدیریتی بالایی داشته باشد
شخص نماینده از هر 3 شرکت درامد های قابل توجهی را دارد.مزیت این نمایندگی برای شخص ،پراکندگی حیطه کاری میباشد هر کدام از شرکت ها میتوانند همپوشانی درامدی کنند.
در صورت تمایل تماس بگیرید.