اعطای  نمایندگی خدماتی
شما می‌توانید در ساعات اداری جهت همکاری تماس بگیرید.
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
کارگشای برتر قرن برای اولین بار در ایران طرح پیگیری اداری و غیر اداری و تمام اموری که در ایران نیاز به سفر دارد را عهده دار شده و با ارائه این خدمات سعی در خدمت رسانی به هموطنان بزرگوار دارد .
هرگونه کاری که شما به خاطر آن مجبور به سفر هستید اگر کسی می تواند به جای شما انجام دهد ما به جای شما انجام می دهیم که معمولا هموطنان عزیز به خاطر پیگیری امور اداری، خرید ها، تعمیرات ، سفرهای بین المللی، دکتر، خرید دارو، عقد قرارداد، صحت آدرس، پیداکردن شی، گرفتن کالا، ترخیص ماشین و بسیار امور مشابه مجبور به مسافرت می شوند شرکت نقطه اعتماد در تمامی موارد نماینده شما خواهد بود دقیقاً مثل اینکه خود شما پیگیر کارتان هستید ما با همه تلاش و دلسوزانه چون شما نماینده شما هستیم.
به عنوان مثال مشتری جهت آزمایش به آزمایشگاه مراجعه کرده و لازم است بعد از دوهفته نتیجه را دریافت کند در این مرحله خود جهت دریافت جواب آزمایش مسافرت نمی کند و نقطه اعتماد به عنوان نماینده کار را به انجام می رساند.
نقطه اعتماد برای انجام این امر در تمام کشور اعطای نمایندگی دارد. از کسانی که با شرایط ذکر شده در پیوست این اگهی هماهنگی دارند و داوطلب هستند دعوت به همکاری می نماید.

لیست فایلهای ضمیمه شده به این آگهی:

به ما اعتماد کنید

نماد اعتماد الکترونیکی

این سایت نماد اعتماد الکترونیکی دارد