اهدای نمایندگی فروش شرکت تولیکا
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
صنایع چوب و فلز تولیکا از سال 1350 فعالیت خود را در زمینه تولید مبلمان و کالای خواب آغاز نموده است. این شرکت در سال 1379 با خرید مدرن ترین ماشین آلات و ادوات روز دنیا، تولید صنعتی خود را رونق بخشیده و علاوه بر تولید محصولات چوب و دکوراسیون داخلی، محصولات اداری , خانگی و هتلی را نیز با بالاترین کیفیت تولید می نماید.
این شرکت در ابتدای سال 1386 و در راستای برنامه های طرح و توسعه ی خود با خریداری خط تولید محصولات صفحه ای از شرکت های Altendorf و Holzher آلمان و Vitup ایتالیا توانسته خود را به عنوان یکی از برترین های این صنعت در ایران مطرح سازد.
بیش از 30 سال تجربه، استفاده از مدرنترین ماشین آلات، تکیه بر دانش نیروهای متخصص و منشور مناسب رفتاری این سازمان با مشتری، خصوصیاتی است که امروز تولیکا را به عنوان نشانی شناخته شده در صنعت چوب و محصولات صفحه ای مطرح ساخته است.
اینک تولیکا با داشتن تنوع محصولی شامل بیش از 100 مدل انواع مبلمان , سرویس خواب و میز وصندلی با بسته بندی فلت پک در حال بوده و در راستای افزایش سهم بازار آمادگی ارائه نمایندگی و یا عاملیت فروش با شرایط بسیار عالی در سرتاسر ایران می باشد. علاقه مندان و فعالان این صنعت که دارای پتانسیل فروش و عرضه مستقیم کالا را دارند می توانند از طریق سایت نماینده یاب اقدام نمایند.