شرکت‌های فعال »

اینترنت زمان

آخرین بروزرسانی: 1398/06/26

اینترنت زمان

اینترنت زمان
اطلاعات تماس شرکت
شرکت سروش پردازش غرب با نام تجاری ثبت شده (اینترنت زمان) نزد سازمان اسناد و املاک کشور با سابقه 14 سال فعالیت در حوزه IT و شبکه و ارائه دهنده پهنای باند اینترنتی می باشد.
هدف اصلی شرکت، اتصال کاربران به اینترنت با سرعت بالا به روی بستر های مختلف ارتباطی اعم از سیمی و بی‌سیم بوده و تمامی سعی و تلاش کارکنان شرکت نیل به این هدف می باشد.
شرکت اینترنت زمان اولین شرکت اینترنتی شهرستان ملایر به مدیریت مهندس فرید خسروی که اقدام به راه اندازی اینترنت پرسرعت ADSL در سال 1384 نمود. هم اکنون این شرکت با بیشترین پهنای باند خود (2STM1) در میان دیگر شرکت درحال فعالیت می‌باشد.
لازم به ذکر است ارائه سرویس هایی با کیفیت و تحت کنترل سازمان امنیت شبکه کشور باعث گردیده تا مورد تایید بسیاری از ارگان های دولتی که به ضمیمه ذکر گردیده اند بوده که منجر به چندین سال تعامل با این شرکت میباشند.
شرکت اینترنت زمان، به عنوان یکی از مهمترین های بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه های محلی در شهرستان ملایر و کلیه روستا های اطراف، به همراه 11 عدد پاپ سایت وایرلس تا دورترین نقاط را تحت پوشش شبکه اینترنت پر سرعت خود به صورت Sharingو Dedicated قراردهد و همچنین توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح منطقه فراهم سازد.
خانواده‌ی بزرگ مشترکین اینترنت زمان را مجموعه‌ی چندین هزار نفر استفاده کنندگان ازخدمات دسترسی به اینترنت از طریق ADSL و Wirless و پوشش تجمیعی WiFi و نزدیک به دهها سازمان و موسسه استفاده کننده از خدمات خاص اینترنت زمان تشکیل می‌دهند. چه آن که تعداد اعضای این خانوادهی بزرگ طی سالهای مختلف فعالیت این شرکت، رشد چشمگیری داشته است و این روند فزاینده همچنان ادامه دارد.بخش عمده ای از بازار اینترنت و خدمات تکمیلی آن در شهرستان ملایر به شرکت سروش پردازش غرب تعلق دارد.

مهمترین فعالیتهای شرکت سروش پردازش غرب - اینترنت زمان:
- ارائه خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و خدمات تکمیلی آن
- ارائه خدمات اینترنت پر سرعت (Wireless)بیسیم
- طراحی و راه اندازی سیستم های تلفنی بر بستر VOIP
- ارائه راهکارهای خاص اینترنت برای سازمانها و موسسات
- طراحی و اجرای انواع توپولوژی های شبکه های سیمی و بیسیم
- ارائه خطوط تلفن ثابت به مناطق بدون پوشش امکانات مخابراتی