تاکسی اینترنتی شهر خود را با اپلیکیشن نیکاپردازش راه اندازی کنید
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
قابل توجه آژانس ها و پیک موتوری های سنتی فعال در شهرستان ها

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیکا پردازش خاورمیانه نرم افزار تاکسی اینترنتی و سایت اختصاصی را در اختیار افراد تقاضی قرار می دهد و این امر در ظرف مدت 10 روز انجام می شود این اپ بعد از 4 سال توسعه تست و اجرای در مکان های مختلف و شرایط خاص مناسب برای شما است. اپلیکشن هایی که برای اولین بار طراحی می شوند خطاها، مشکلات و هزینه توسعه زیادی دارند ولی این شرکت با انجام 4 سال توسعه و تست تمام مشکلات را حل کرده و یک سیستم قوی و یک پارچه تحویل شما داده می شود.

برای افرادی که فاقد مجوزآژانس اینترنتی هستند، توافق نامه ای در نظر گرفته شده که که می توانند از مجوز سراسری ما بهره برداری نمایند و هیچ منعی برای فعالیت در سراسر کشور وجود ندارد

این اپ توسط ما نوشته شده است. امکان سفارشی سازی بنا به نیاز سقارش دهنده می باشد. اکنون دارای قابلیت آژانس سواری، پیک موتوری، درخواست وانت و نیسان، کامیون و کامیونت، ون و حتی یدک کش می باشد .

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی شامل 5 بخش زیر است.
اپلیکیشن کاربر (درخواست ماشین)
اپلیکیشن راننده
پنل مدیریت
درخواست تحت وب برای کاربران
وب سایت

هزینه ساخت اپلیکیشن اسنپ که از اول طراحی شود بسیار گران و با خطاهای زیادی است. ما این هزینه را بسیار کاهش داده ایم و توسعه را به صورت کامل انجام داده ایم که برای اپ کاربر تاکسی یاب ، اپ راننده ، پنل مدیریت ، وب سایت و درخواست تحت وب فقط قیمت 4/5 میلیون تومان است.