جذب بازاریاب محصولات سلامتی و زیبایی
اطلاعات تماس شرکت
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت سلامت گستر دماوند ارائه کننده محصولات سلامتی و زیبایی در زمینه عصاره گیاهان دارویی است که این محصولات را از طریق مشاوران سلامتی خود مستقیما به مصرف کنندگان نهایی عرضه می نماید لذا شایسته است افراد متقاضی همکاری با شرکت ، علاقمند به برقراری ارتباط مستقیم با مصرف کننده نهایی محصولات بوده و همچنین اشتیاق کسب آموزشهای لازم در زمینه اطلاعات سلامتی و بازاریابی و فروش را داشته باشند.
مسلما داشتن سوابق کاری درخشان در حوزه سلامت و همچنین فروش از نکات مثبت جهت جذب در شرکت سلامت گستر محسوب می گردد ولی چنانچه شما دارای این سوابق نیستید به هیچ وجه نگران نباشید چراکه ما تمامی نکات و مسائل مورد نیاز شما را قبلا فراهم نموده ایم و به شما بصورت رایگان آموزش خواهیم داد فقط کافیست مشتاق یادگیری بوده و پذیرای آموزشهای شرکت باشید.
پس از طی نمودن مراحل ذکر شده کار خود را با درآمد 2.350.000 (شامل حقوق پایه و پاداش و مزایا) تومان آغاز نمایید و در ادامه بر اساس عملکرد خود و ثبت اهداف بالاتر در فروش پاداشهایی را به شرح زیر دریافت نمایید:
درآمد حاصل از فروش روزانه 5 عدد محصول برابر 2.350.000 تومان در ماه
درآمد حاصل از فروش روزانه 6 عدد محصول برابر 3.100.000 تومان در ماه
درآمد حاصل از فروش روزانه 8 عدد محصول برابر 4.150.000 تومان در ماه
درآمد حاصل از فروش روزانه 10 عدد محصول برابر 5.200.000 تومان در ماه
لازم به ذکر است در صورت اثبات شایستگیهای بدیهی و لازم ،بستر رشد مشاوران و کارشناسان فروش به رتبه سرپرست فروش وجود دارد که در این صورت حقوق پایه آنها از 5.000.000 تومان تا سقف 20.000.000 تومان با لحاظ نمودن کمیسیون 5 درصدی از تیم فروش تحت مدیریت آنها امکان پذیر می باشد. همچنین در پاره ای از موارد و در صورت اثبات توانمندی ، تنها برخی از متقاضیان از ابتدا به رتبه سرپرست فروش منصوب می گردند. شایان ذکراست توانمندی یاد شده بایستی در حوزه عملی از نظر شرکت قابل تبیین و تایید باشد.
لازم به ذکر است اعطای نمایندگی به کسانی که توانایی بالا در فروش داشته باشند هم امکان پذیر است.