اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شبکه اجتماعی تجاری بیزیکت به عنوان جامع‌ترین بازار آنلاین ایران، با امکان ارائه "فروشگاه اینترنتی رایگان" به همه کسب و کارها و اصناف تولیدی و بازرگانی و خدماتی در سراسر ایران آماده جذب سفیر ویژه می‌باشد.
همه مشاعل شهری و خانگی و روستایی در کلیه حوزه‌های پوشاک و خوراک و لوازم و .... می‌توانند فروشگاه اینترنتی خود را به صورت بسیار آسان و بدون نیاز به دانش فنی، بدون پرداخت حتی یک ریال هزینه اولیه و به صورت رایگان، در بیزیکت ایجاد و به شکل کاملا آنلاین (صدور فاکتور آنلاین و پرداخت آنلاین و ... بدون نیاز به تلفن و قرار و آدرس و شماره حساب دادن و ...) نسبت به فروش محصولات خود به مشتریان اقدام کنند.

امتیاز ویژه فروشگاه‌داری در بیزیکت:
علاوه بر امکانات بسیار جذاب و رایگان تجاری و سرگرمی و پیام‌رسان و چت و گروه و کانال و پیج اختصاصی و ....
مهم‌ترین امتیاز بیزیکت این است که کلیه فروشندگان فعال در بیزیکت می‌توانند از کلیه خریدهای مشتریان خود از سایر فروشگاههای فعال در بیزیکت برای همیشه تا 30 درصد درآمد بیزیکت را پورسانت دریافت کنند!
در کنار اینها امکان فروش هر نوع فایل و هر نوع خدمات و دریافت و انجام هر نوع سفارش کار از راه دور نیز در بیزیکت فراهم شده است.

هر کاربر بیزیکت می‌تواند با معرفی دیگران به بیزیکت، به صورت مادام‌العمر از کلیه خریدها یا فروش‌های وی در بیزیکت تا 60 درصد درآمد بیزیکت را پورسانت بگیرد.

نقش و کار سفیر در بیزیکت:
معرفی امکانات استثنایی این شبکه به اصناف سطح شهر (به صورت حضوری یا تلفنی) و کلیه فروشندگان اینترنتی و تلگرامی و اینستاگرامی (با تلفن یا چت) و دعوت و راهنمایی آن‌ها برای شروع فعالیت در بیزیکت.
ساعات کار سفیر در بیزیکت به صورت کاملا آزاد و پاره‌وقت است، حتی شب و نیمه‌شب! در هر نقطه از سراسر کشور بدون هیچ نوع محدودیت.
با دارا بودن شبکه اجتماعی و پیام‌رسان اختصاصی، فرآیند کلیه کارهای سفیر در بیزیکت آنلاین است و هیچ حضور فیزیکی در شرکت الزامی نیست.

داشتن گوشی آنلاین و تسلط به کار با اینترنت و شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام الزامی است
داشتن فن بیان و روابط عمومی خوب و تسلط به نوشتار و پیام‌رسانی کتبی اولویت محسوب می‌شود
شرط سنی و تحصیلی یا جنسیت برای سفیران بیزیکت مطرح نیست و همه می‌توانند سفیر بیزیکت شوند

حقوق و مزایای سفیران بیزیکت:
حداقل درآمد ماهانه یک سفیر بابت جذب 100 فروشگاه فعال به بیزیکت از 4 میلیون تومان شروع می‌شود و در صورت معرفی هر کاربر خریدار به بیزیکت توسط سفیر، به صورت مادام‌العمر از کلیه خریدهای وی، تا 30 درصد درآمد بیزیکت، پورسانت به سفیر تعلق می‌گیرد.
سفیران فعال و ممتاز از امتیازات استثنایی چون: دریافت سهام رایگان از شرکت ارزش آفرینان عصر اینترنت، دریافت ارز دیجیتال اختصاصی بیزیکت با نام بیزیکوین به صورت رایگان، دریافت نمایندگی رسمی بیزیکت برای شهر خود با تخفیف ویژه و ... بهره‌مند خواهند شد.

از آن‌جا که ایجاد فروشگاه در بیزیکت رایگان است، اغلب اصناف از این امکان به سرعت استقبال می‌کنند، لذا جذب فروشگاه توسط سفیران بسیار آسان است و نیاز به تلاش زیاد ندارد.