تاریخ اعتبار: 1397/03/26

جذب نماینده فروش آریانت

جذب نماینده فروش آریانت
شما می‌توانید در ساعات اداری جهت همکاری تماس بگیرید.
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
ترجمه، تایپ و چاپ کتاب (آنلاین و حضوری):
ترجمه تخصصی، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه فوری به بیش از 37 زبان و همچنین امکان سفارش آنلاین تایپ، صفحه آرایی کتاب، مقاله و پایان نامه و همچنین چاپ کتاب در تیراژ پایین (تقویت رزومه) با هدف کاهش هزینه ها و البته ارتقای کیفیت از طریق دسترسی به منابع گسترده ایی از متخصصین و آزمون های آنلاین ارائه می گردد. خدمات ترجمه و تایپ در تمامی رشته ها و گرایش ها به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود.

خدمات اینترنت نسل 4 ثابت (TD-LTE):
TD-LTE را میتوان جدیدترین تکنولوژی و بستر ارائه خدمات اینترنت در دنیا دانست که در حال حاضر یکی از پر سرعت ترین راهکارهای دسترسی می باشد.
این تکنولوژی بر مبنای زمانبندی جهت ارسال و دریافت در شبکه استفاده می شود. به این معنا که از یک برنامه زمان بندی برای ارسال و دریافت دیتا استفاده میکند. به بیان دیگر طی یک زمان بندی از پهنای باند برای دریافت و ارسال دیتا استفاده مینماید و داده ها در بازه زمانی مشخص دانلود و در یک بازه دیگر آپلود میشوند.
در آینده بسیار نزدیک با این تکنولوژی کاربر میتواند با دریافت سیم کارت دیتای آسیاتک، از اینترنت پر سرعت این شرکت استفاده نماید. در این تکنولوژی میتوان تا سرعت 150 مگابیت بر ثانیه، امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت را در اختیار کاربر قرارداد.
برای بهره گیری از این خدمات کاربر میتواند با تهیه مودم TD-LTE از هریک از نمایندگی های آسیاتک و نیز دریافت سیم کارت و قراردادن آن در مودم بدون نیاز به تنظیمات پیچیده و به صورت plug and play ، سرویس خود را برقرار سازد.

در راهکار TD-LTE تمامی محدودیت های ارائه سرویس adsl برطرف شده و کاربران میتوانند با بهره گیری از این خدمات از امکانات بی نظیر شرکت آسیاتک استفاده نمایند. از جمله این امکانات استفاده از سرویس های VOD و IPTV و همچنین دیگر خدمات ارزش افزوده از سوی آسیاتک می باشد.

ردیف نام سرویس سرعت حجم دوره (گیگ) قیمت کل (تومان)
1 اینترنت ثابت TD-LTE، سه ماهه 16 گیگ با سرعت تا 40 مگ 40 مگابیت 16 52.000
2 اینترنت ثابت TD-LTE،سه ماهه 64 گیگ با سرعت تا 40 مگ 40 مگابیت 64 140.000
3 اینترنت ثابت TD-LTE،سه ماهه 256 گیگ با سرعت تا 40 مگ 40 مگابیت 256 310.000

به ما اعتماد کنید

نماد اعتماد الکترونیکی نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد