جذب نماینده فروش انواع محصولات شرکت تولیدی نایلون سپید در کل کشور
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت تولیدی نایلون سپید در کل کشور نماینده فروش می پذیرد.

ما با داشتن گروه از محصولات پلاستیکی و فیلم پلی اتیلن در بازارهای داخلی و صادراتی حضور گسترده و فعال داریم
لیست محصولات ما عبارتند از : انواع نایلون ، نایلکس ، سلفون ، انواع سفره های بهداشتی یکبار مصرف ساده و پرفراژدار ، انواع کیسه فریزر رولی جعبه ای و فله ، انواع کیسه زباله بندار رولی و پرفراژدار ، فویل آلومینیومی و محافظ نگهدارنده مواد غذایی، نایلون شیرینک، نایلون رول کشاورزی و متالایز
ما همیشه به متعهد بودن در کسب‌وکار ایمان داشته‌ایم. محصولات مختلف را خودمان قبل از ارسال حتماً تست کرده‌ایم و همواره این اطمینان را به شما می دهیم که محصولات ما را با ضمانت استفاده کنید.
شرایط اعطای نمایندگی فروش محصولات شرکت تولیدی نایلون سپید
قابل توجه کلیه شرکت های پخش در سراسر کشور و کلیه استان ها
شرکت تولیدی نایلون سپید به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع مصنوعات فیلم پلاستیکی از سال 1358 تا کنون، با توجه به پیشرفت های کمی و کیفی در زمینه تولید و فروش محصولات تولیدی و بسته بندی در بازار سراسر کشور از واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.
این شرکت آمادگی دارد در زمینه اعطای نمایندگی فروش محصولات خود شامل انواع نایلون ، نایلکس ، سلفون ، انواع سفره های بهداشتی یکبار مصرف ساده و پرفراژدار ، انواع کیسه فریزر رولی، جعبه ای و فله ، انواع کیسه زباله بندار رولی و پرفراژدار ، فویل آلومینیومی و محافظ نگهدارنده مواد غذایی، نایلون شیرینک، نایلون رول کشاورزی، متالایز و صدها محصول متنوع دیگر به صورت بسته بندی و فله ای اقدام نماید.
لذا از کلیه شرکت های پخش واجد الشرایط در سطح استان ها که سابقه کاری موثر و مفید دارند جهت شرکت در مزایده پخش دعوت به عمل می آوریم. بدیهی است اعطای نمایندگی بر اساس ارائه بهترین پیشنهادات و اخذ بالاترین امتیاز از 100 امتیاز ممکن بر اساس آیتم های ارائه شده ذیل به واجدین شرایط اعطا خواهد گردید.

1- خرید نقدی -30 امتیاز
2- تناژ خرید – 20 امتیاز
3- ارائه وثایق ملکی - 20 امتیاز
4- ارائه ضمانت نامه بانکی – 15 امتیاز
5- ارائه ضمانت نامه موسسات مالی و اعتباری – 10 امتیاز
6- تعداد ماشین و پرسنل واحد پخش – 5 امتیاز