جذب نماینده فروش انواع کف کاذب
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت آروند آریا پیشرو صنعت در زمینه طراحی ، تولید و اجرای انواع کف کاذب با نام تجاری آروست ARVEST و تولید قطعات فلزی مختلف با تجربه بیش از 20 سال فعال می باشد.
هم اکنون بزرگترین واحد تولید کف کاذب فولادی در ایران میباشد و یا توجه به استقبال خوب طراحان و کارفرمایان پروژه های ساختمانی و عمرانی مخصوصا در پروژه های برج های اداری مدرن ،در سال 1396 مفتخر به فروش بیش از 15000 مترمربع از این محصول گردید که این آمار بیشترین مقدار فروش کف کاذب توسط یک تولیدکننده در ایران بوده است.
محصولات این شرکت طبق استاندارهای بین المللی در کارخانه تولید و توسط گروه های اجرائی مجرب در پروژه ها نصب می گردد.
با توجه به گسترش پروژه هایی از این دست این شرکت درصدد است تا با ایجاد نمایندگی های فروش در تهران و شهرستان هابه هدف کشف پروژه های بیشتر ، جا انداختن این محصول و دستیابی به فروشی مضاعف در سال جاری اقدام نماید. قابل ذکر می باشد که نمایندگان محترم پس از کسب آموزشهای لازم در مورد مسائل فنی این محصول شروع به بازاریابی خواهند نمود.
شرایط کار:
1- نمایندگی باید فضای کاری به شکل دفتر یا مغازه داشته باشد.
2-ترجیها 5 سال سابقه کار فروش در صنف قطعات ساختمانی و یا طراحی داخلی ساختمان و ... داشته باشد.
3- سه ماه به شکل آزمایشی همکاری آغاز خواد شد و بعد از 3 ماه قرارداد بسته میشود و سفته بابت ضمانت حسن انجام کار گرفته می شود.
4- حداقل قیمت هر متر مربع از محصولات 180.000 تومان و حداکثر قیمت هر مترمربع از محصولات 350.000 تومان میباشد.
5-حاشیه سود به میزان 5% کل قرارداد فروش در پروژه های کمتر از 1000 مترمربع و 3 % در پروژه های بیش از 1000 مترمربع به بازاریاب تعلق می گیرد.
6-نمایندگی به کلیه استانها داده می شود.
7-نمایندگی در قالب یک تفاهمنامه یکساله منعقد می گردد و پس از آن تمدید می گردد.