جذب نماینده فروش دستگاه‌های کارتخوان سیار اندرویدی
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت سامانه‌های هوشمند توتان نماینده انحصاری محصولات شرکت یوروو (UROVO)، به منظور توسعه فعالیت‌های خود در زمینه خدمات پرداخت الکترونیک و فروش دستگاه‌های PDA-POS اندرویدی در نظردارد نسبت به جذب تعداد محدودی نماینده برای هر استان اقدام نماید.
لازم بذکر است فقط از اشخاصی که دارای توانایی انجام و سابقه فعالیت در این بخش را دارند دعوت می شود:
1. پلن A: نماینده ویژه: نماینده ویژه باید توانایی انجام فعالیت به صورت انحصاری داشته باشد و ظرفیت استان تحت پوشش خود را در هر ماه تکمیل نماید، همچنین توانایی مالی برای سرمایه در گردش به میزان 300 میلیون تومان در ماه را داشته باشد.، تامین دفتر و سوابق مرتبط در انتخاب نماینده ویژه موثر است. خرید نماینده به صورت نقدی و سود نماینده ویژه 20% از مبلغ مصرف کننده است، حداقل تعداد فروش 100 دستگاه و بیشتر طی یک ماه است.

2. پلنB: نماینده فروش: نماینده فروش باید توانایی انجام فروش و خدمات پشتیبانی بعدی را داشته باشد، همچنین توانایی مالی برای سرمایه در گردش به میزان 90میلیون تومان در ماه را داشته باشد.، تامین دفتر و سوابق مرتبط در انتخاب نماینده فروش موثر است. خرید نماینده به صورت نقدی و سود نماینده فروش 14% از مبلغ مصرف کننده است، حداقل تعداد فروش 31 دستگاه و بیشتر طی یک ماه است.

3. پلنC: عامل بازاریابی: عامل بازاریابی صرفا از لحاظ صلاحیت فردی و احراز هویت شخصی کنترل میشود، عامل بازاریابی نیازمند تامین نقدینگی نیست و صرفا بعد از فروش و ثبت مشتری و پس از واریز وجه دستگاه برای مشتری ارسال می شود، سود عامل بازاریابی 7% از مبلغ مصرف کننده است.
- توضیح1: شرکت توتان نماینده انحصاری محصول PDA-POS در ایران می باشد، دستگاه ها از مجاری قانونی به صورت آکبند و نو وارد کشور شده است.
توضیح2: دستگاه دارای یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید.