جذب نماینده فعال در زمینه شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمان با شرایط ویژه
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت بازرگانی گلزار اتصال اولین وارد کننده شیرآلات لوکس با طراحی متنوع و زیبا همراه با قیمت هایی مناسب در ایران برای تمامی برندهای زیر مجموعه خود به صورت برند به برند و تمامی برندها با هم نیازمند همکاری با نمایندگانی فعال در شهرهای مرکزی ایران با شرایطی بسیار ویژه و پکیج های همکاری متنوع می باشد. لازم به ذکر است که شرکت بازرگانی گلزار اتصال شرایطی بسیار ویژه برای نمایندگان انحصاری در شهرهای بزرگ با خرید ماهانه بیش از 50 میلیون تومان خواهد داشت.
نماینده باید حداقل دارای 40 متر فضای تجاری در مکانی با پتانسیل بالا برای فروش شیرآلات خارجی و لوازم بهداشتی اعم از (توالت فرنگی، وال هنگ، کابینت روشویی و محصولات مرتبط) باشد.
در صورت خرید نقدی تضمینی از نماینده دریافت نخواهد شد، اما در صورت درخواست خرید اعتباری چکی به مبلغ 3 برابر سقف خرید از نماینده بابت خرید های آتی دریافت دریافت خواهد شد.
بهتر است نماینده تجربه فروش شیرآلات را داشته و دارای روابط خوبی با سازندگان، طراحان داخلی و شرکت های پیمانکاری در محل نمایندگی داشته باشد.
هر نوع فروشگاه با قابلیت فروش شیرآلات و لوازم بهداشتی اعم از (توالت فرنگی، وال هنگ، کابینت روشویی و محصولات مرتبط) قابلیت ارائه درخواست اخذ نمایندگی را خواهد داشت.
حداقل میزان خرید نماینده با توجه به شهر درخواست کننده تعیین خواهد شد برای مثال برای شهری مانند قائم شهر حداقل 10 میلیون تومان در ماه تعیین خواهد شد. برای درخواست نمایندگی انحصاری حداقل میزان خرید 3 برابر حداقل میزان یک نماینده معمولی در آن شهر خواهد بود.
در صورت خرید نقدی درصد تخفیفات هر نماینده بین 20 تا 25% بر اساس برند مورد نظر برای درخواست نمایندگی تعیین خواهد شد و ردر صورت خرید چکی (3 ماهه) تخفیف 10 تا 15% لحاظ خواهد شد.
تاریخ امضا قرارداد نمایندگی 3 ماه بعد از اولین خرید و پس از برآورد عملکرد نماینده خواهد بود.
تمامی شهرهای مرکزی ایران بجز شهرهای شیراز، مشهد، اراک، تهران، تبریز، چالوس، زاهدان، رشت، یزد، قم، شاهرود، قزوین، کرج، همدان، بندرعباس، کرمان، گرگان می توانند درخواست اخذ نمایندگی خود را به درفتر مرکزی شرکت بازرگانی گلزار اتصال ارائه دهند.