جذب نماینده فعال سرارسر ایران در زمینه کارت تخفیف
اطلاعات تماس شرکت
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت “آرام نگارین کاسپین” دارای سابقه دوازده ساله در استان اصفهان و گیلان براساس عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد این مجموعه نیز در طی فعالیت های متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های معیشتی و رفاهی که منجربه کار و اشتغال در سطح اجتماع کوچک جوانان این مرزو بوم رانیز شامل شده است را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کمک به معیشیت عوام مردم به عنوان مصرف کننده و در عین حال حامیان تخفیف بودن در کنار تولیدکنندگان و عرضه کنندگان و درسطح گسترده تر کارآفرینان بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است …
شرکت آرام‌نگارین کاسپین با هدف اشتغال زایی و اجرای طرح های درآمد زایی با جوانان و پرسنل با تجربه ، متعهد ، با انگیزه ، تحصیل کرده و توانمند در زمینه های جذب سرمایه گذاری ، اجرای کامل کلیه پروژه های اقتصادی ، پزشکی ، فرهنگی ، اجتماعی و هنری فعالیت می نماید با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته ، این شرکت خصوصی در زمینه حمایت از عموم اقشار ضعیف و متوسط جامعه در زمینه خدمات پزشکی و رفاهی و خدمات آموزشی در یک تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان هماهنگ پیگیری شوند.
درامد قابل توجه و تضمین شده برای متقاضیان وجود دارد.
شرکت آرام نگارین کاسپین در تمام شهر های کشور اقدام به اعطای نمایندگی می نماید. شرایط مد نظر برای نمایندگان از قرار زیر است:
1- نماینده باید حتما فضای کاری به شکل دفتر یا مغازه داشته باشد.
2- نماینده باید دارای توان مالی مناسب و کادر فنی مجرب باشد.
3- نماینده باید سابقه کار مرتبط یا مدیریتی داشته باشد.
4- نمایندگی باید دارای نیروی کارامد باشد

نماینده‌یاب ثبت شده و قابل اعتماد است.

نماد اعتماد الکترونیکی نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد