فراخوان جذب نمایندگی انحصاری استانی عایق پلاست
اطلاعات تماس شرکت
نام نماینده : مهدی ابراهیمی
استان - شهر : استان تهران، شهر تهران
شماره همراه : 09122216592
شماره ثابت : 02144525288
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت آرمه فولاد آسیا در نظر دارد برای عرضه محصول جدید خود با نام تجاری عایق پلاست به عنوان جدیدترین عایق حرارتی و برودتی از متقاضیان واجد شرایط اقدام به جذب نماینده انحصاری استانی نماید.

شرایط نماینگی به شرح ذیل می باشد:
1.تکمیل و ارائه فرمهای شناسایی و ارسال مدارک مورد نیاز اخذ نمایندگی. توجه گردد در صورت ناقص بودن مدارک یا عدم احراز مدارک ارسالی، به درخواست ارسال شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
2.داشتن حسن شهرت و نداشتن سوء پیشینه کیفری، سیاسی و مالی.
3.خرید حداقل 1000 مترمربع به صورت نقدی و ماهیانه.
4.در صورت تایید مدارک و انتخاب شخص یا شرکت درخواست کننده به عنوان نماینده انحصاری استانی، نماینده منتخب مورد نظر می بایست جهت تضمین انجام تعهدات مبلغ 500,000,000 ریال (پانصد میلیون ریال) به صورت ضمانت نامه بانکی حسن انجام تعهدات یکساله و قابل تمدید در وجه شرکت آرمه فولاد آسیا تسلیم نماید. بدیهی است در صورت پایان قرارداد ضمانت نامه مسترد می گردد.
5.نماینده حق فروش در استانی دیگر غیر از محل فعالیت خود را ندارد. و در صورت تخلف، ابتدا حقوق نمایندگی مربوط به فروش غیر مجاز از نماینده متخلف کسر و به نماینده استان محل فروش پرداخت خواهد شد. در صورت تکرار تخلف شرکت آرمه فولاد آسیا به صورت یکطرفه اقدم به فسخ قرارداد نمایندگی و ضبط ضمانت نامه نماینده متخلف خواهد کرد.
6.اعطای نمایندگی انحصاری استانی به صورت رایگان می باشد و نماینده به هیچ عنوان وجهی را بابت حق کسب، حق پیشه و سرقفلی و امتیاز خاص نمی پردازد و در پایان یا فسخ قرارداد، مطابق شرع و قانون ادعای هیچ گونه وجه و حقی را نخواهد داشت.
7.قیمت نهایی در سایت اینترنتی اعلام می گردد و شرکت آرمه فولاد آسیا هیچ گونه فروشی خارج از نمایندگیها نداشته و فروش فقط از طریق نماینده های انحصاری و از طریق سیستم مکانیزه اینترنتی که با رمز و نام کاربری مخصوص هر نماینده قابل دسترسی می باشد، انجام خواهد گردید. بدیهی است که پرداخت نیز به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی که صرفا از طریق نماینده مربوطه قابل دسترسی است، انجام خواهد پذیرفت.
8.قیمت اعلامی شامل عوارض و مالیات بر ارزش افزوده بوده.
برای اطلاع از شرایط نمایندگی با ما تماس بگیرید

به ما اعتماد کنید

نماد اعتماد الکترونیکی نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد