اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
قابل توجه آژانس ها و پیک موتوری ها و وانت بارهای سنتی فعال در شهرستان ها

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیکا پردازش خاورمیانه نرم افزار تاکسی اینترنتی و سایت اختصاصی در اختیار افراد تقاضی قرار می دهد و این امر در ظرف مدت 10 روز انجام می شود این اپلیکشن بعد از 4 سال توسعه تست گردیده .
اپلیکشن هایی که برای اولین بار طراحی می شوند خطاها، مشکلات و هزینه های توسعه زیادی دارند ولی این شرکت با انجام 4 سال توسعه و تست تمام مشکلات را مرتفع نموده و یک سیستم یکپارچه تحویل شما خواهد داد.
برای افرادی که فاقد مجوزآژانس اینترنتی هستند، توافق نامه ای در نظر گرفته شده که می توانند از مجوز سراسری ما بهره برداری نمایند و هیچ منعی برای فعالیت در سراسر کشور وجود ندارد
*نماینده باید حتما فضای کاری به شکل دفتر یا مغازه داشته باشد.
*نماینده باید دارای توان مالی مناسب و کادر فنی مجرب باشد.
*نماینده ترجیحا سابقه فعالیت در آژانس یا تاکسی اینترنتی داشته باشد
*بابت اخذ نمایندگی ضمانت لازم اخذ میگردد.
*نماینده درصورت درخواست و قرارداد میتواند به صورت سراسری فعالیت نماید.

این اپلیکشن توسط تیم های بومی نوشته و توسعه داده شده و امکان سفارشی سازی بنا به نیاز سقارش دهنده می باشد. اکنون دارای قابلیت درخواست سواری، پیک موتوری،درخواست وانت و نیسان، کامیون و کامیونت، ون و حتی یدک کش و امکان تغییر می باشد .

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی شامل بخشهای ذیل می باشد.
اپلیکیشن کاربر (مسافر یا درخواست کننده)
اپلیکیشن راننده
پنل مدیریت ( درای بخشهای مدیریتی و دارای آیتمهای مختلف)
درخواست تحت وب برای کاربران و مسافران
وب سایت اختصاصی درخواست کننده

هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی که از اول طراحی شود بسیار گران و با خطاهای زیادی مواجه است. ما این هزینه را بسیار کاهش داده ایم و توسعه را به صورت کامل انجام داده ایم که برای اپلیکشن کاربر تاکسی یاب ، اپلیکشن راننده ، پنل مدیریت ، وب سایت و درخواست تحت وب فقط 10 درصد هزینه واقعی را پرداخت خواهید کرد.