اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
( دفتر مخترعین اصفهان ) مجموعه دانش بنیان دوستداران ایران زمین شفا در زمینه تولید و اختراع شیرهای پدالی کم مصرف شفا که کاهش دهنده 75 درصدی مصرف آب می باشد ثبت اختراع نموده است و دارای سابقه 14 ساله در ارایه راهکارهای کاهش مصرف انرژی می باشد.
این شیر بدون نیاز به برق و باتری، عدم تماس با شیر و رعایت بهداشت عمومی بسیار مناسب است. مراکز دولتی و خصوصی آزمایشگاه‌ها، آرایشگاه‌ها، مساجد، بیمارستان‌ها، مطب پزشکان، درمانگاه‌ها و مراکز بهداشت، مدارس پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک، هتل‌ها، کارگاه‌ها و کارخانجات و مشاغل عمومی از نیازهای آنها می‌باشد . همچنین قطع کننده‌های گاز که درصورت بی‌احتیاطی و آتش سوزی در کسری از ثانیه همان نقطه گاز را قطع می‌کند از دیگر تولیدات این مجموعه دانش بنیان می‌باشد.
از کلیه دوستان در کل استان ها که علاقه‌مند به کار و نمایندگی و بازاریابی هستند می‌توانند با مجموعه ما همکاری کامل داشته باشند (بازار کالاهای ما بسیار ناب و پول ساز می باشد). مجموعه ما در زمینه های دیگر از جمله کشاورزی نوین نیز و همچنین نایلون‌های تجزیه پذیر که کمتر از یکسال به محیط زیست بر می‌گردد و دورکننده حشرات و حیوات می‌باشد دارای فعالیت می باشد.
تضمین بر اساس مقدار کالا و حاشیه سود توافقی خواهد بود. در تمام استان ها قابلیت کار وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.