شرکت‌های فعال »

نساجی بروجرد

آخرین بروزرسانی: 1398/07/07

نساجی بروجرد

نساجی بروجرد
اطلاعات تماس شرکت
این شرکت یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی زندگی می باشد که پارچه های مصرفی خود را از کارخانه های تولیدی گروه مانند نساجی بروجرد، کارخانه وطن اصفهان، کارخانه اطلس چاپ و دیگر کارخانجات تامین نموده و با ماموریت ارتقاء کیفیت منسوجات دوخته شده ایرانی پا به عرصه بازار نهاده است. این مجموعه توانسته است با اتکا به امکانات وسیع سخت افزاری و نرم افزاری خود در داخل و خارج از ایران نسل جدیدی از کالای خواب و حمام را به بازار کشور ارائه نماید.
شرکت حیات گستر بروجرد با استفاده از متد های روز دنیا در مورد زنجیره تامین و توزیع منسوجات دوخته شده با بکارگیری نرم افزارهای پیشرفته SCM توانسته است بانک های اطلاعاتی قوی از تامین کنندگان و مشتریان تهیه و به همراه سیستم ارزیابی T-EVE آن ها را سازماندهی کند.
این مجموعه جهت تولید منسوجات دوخته شده، کارگاه مجهزی را تدارک دیده است که دارای انواع تجهیزات پیشرفته دوخت و دوز و نیز نرم افزارهای تهیه الگو، برش (GEMINI) و نمایش سه بعدی(MARVELOUS) می باشد و امکان تحلیل و آنالیز انواع کالای دوخته شده در آن وجود دارد.
کلیه پارچه های مورد استفاده در این شرکت از ابتدا تا تکمیل نهایی دارای استانداردهای ملی ایران M&S , AATCC , EN ISO می باشد و به منظور رسیدن به بهترین ثبات در برابر نور خورشید، لکه گذاری، شستشو، عرق بدن، اتو پذیری، چروک، استحکام، جرخوردگی، پرزدهی و سایش در آزمایشگاه های مجهز مجموعه مورد تست قرار می گیرد. همچنین جهت کسب اعتماد مصرف کننده نهایی و احترام به حقوق مشتریان، کلیه منسوجات تولیدی تحت بازرسی ATSIRAN قرار می گیرد.