شرکت‌های فعال »

پاراموت

آخرین بروزرسانی: 1398/01/21

پاراموت

پاراموت
اطلاعات تماس شرکت
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
دعوت به همکاری با مجموعه املاک پاراموت ترکیه
پاراموت عضوی از اعضای شرکت سرمایه گذاری MIC به شماره ثبت 128956-5 و با مدیریت آقای ismail Can در کشور جمهوری ترکیه میباشد که با داشتن بیش از 14 سال سابقه و با در دست داشتن مجوز رسمی در زمینه املاک و مستغلات، متخصص در فروش و اجاره املاک مسکونی و تجاری در کشور ترکیه میباشد.
این شرکت فعالیتهای خود را با هدف جذب سرمایه گذاران اروپایی به ترکیه در سال 2004 از شهر ساحلی مارماریس در جنوب غربی ترکیه آغاز کرده و پس از 7 سال فعالیت مفید و مستمر در سال 2011 دفتر مرکزی خود را به شهر استانبول تغییر مکان داده است.
مجموعه املاک پاراموت درنظر دارد برای جذب نمایندگان فروش خود در سراسر ایران، افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط را به همکاری دعوت نماید.
علاقه مندانی که به درآمد بی انتها فکر می کنند و از روحیه کارآفرینی برخوردارند میتوانند با ما تماس گرفته و فرم درخواست نمایندگی را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است سابقه کار مرتبط با املاک یک مزیت به حساب آمده اما واجب نیست. اما صداقت و اخلاق خوب، نظم و توانایی تهیه گزارش از کارهای انجام شده، قدرت فن بیان و توانایی متقاعد کردن افراد و جلب رضایت و اعتماد مشتری و شاخصه های تبلیغات و بازاریابی از اصول اساسی همکاری خواهد بود.

نماینده‌یاب ثبت شده و قابل اعتماد است.

نماد اعتماد الکترونیکی نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد