ماموریت و هدف سایت نماینده‌یاب چیست؟

نماینده‌یاب با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی از شرکت‌ها، متقاضیان دریافت نمایندگی و بازاریاب‌های آماده به کار می‌تواند به شما کمک کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شبکه قدرتمند پخش و فروش خود را بسازید. هدف اصلی وب سایت نماینده‌یاب ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط بین شرکت‌ها، متقاضیان نمایندگی و بازاریابان است تا بتوانند با ساخت یک شبکه پخش و فروش مناسب به توسعه کسب و کار خود بپردازند.

مخاطبان سایت نماینده‌یاب چه کسانی هستند؟

سایت نماینده‌یاب مخاطبان خود را در سه گروه تقسیم بندی میکند.
» گروه اول: شرکت‌ها (اعطا کنندگان نمایندگی)
» گروه دوم: متقاضیان (اخذ کنندگان نمایندگی)
» گروه سوم: بازاریاب‌ها (یازاریاب یا ویزیتور).

ما با آماده سازی سایت نماینده‌یاب به مخاطبان کمک می‌کنیم تا بتوانند به کسب و کار خود را رونق ببخشند و فعالیت‌های خود را تسهیل نمایند.

نماینده‌یاب به شرکت‌ها چه کمکی می‌کند؟

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند تا با درج آگهی اعطای نمایندگی در فضایی تخصصی و بررسی داوطلبان اخذ نمایندگی، شبکه پخش و فروش مناسب خود را هر چه سریعتر بسازید و گسترش دهید.

نماینده‌یاب به متقاضیان اخذ نمایندگی چه کمکی می‌کند؟

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند تا با بررسی آگهی اعطای نمایندگی شرکت‌ها و ثبت درخواست داوطلبی اخذ نمایندگی، هر چه سریعتر به عضویت یک شبکه پخش و فروش معتبر درآیید.

نماینده‌یاب به بازاریاب‌ها چه کمکی می‌کند؟

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند تا با بررسی آگهی‌های استخدام بازاریاب و ثبت درخواست داوطلب همکاری خود، هر چه سریعتر به عضویت یک شبکه پخش و فروش معتبر درآیید.


در ادامه به بیان خدمات و امکانات وب‌سایت نماینده‌یاب خواهیم پرداخت. اگر سوالی داشتید حتماً با ما در میان بگذارید. (تماس با ما)