فرآیند ثبت نمایندگی (متقاضی دریافت نمایندگی) در سایت نماینده‌یاب

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند که از آخرین محصولات روز و فرصت ها در بازار مطلع شوید و برای رونق کسب و کار خود با عرضه کنندگان جدید ارتباط برقرار کنید.

عضویت درسایت

توجه داشته باشید که برای شروع به کار در سایت نماینده‌یاب ابتدا باید عضو سایت شوید. برای این کار می‌توانید از طریق لینک "ثبت نام کنید" در هدر سایت اقدام نمایید. در صورت نیاز به صفحه راهنمایی فرآیند عضویت در سایت مراجعه کنید

ثبت نماینده (متقاضی دریافت نمایندگی)

شما که به عنوان مدیر و صاحب فروشگاه یا کسب و کار خود به سایت نماینده‌یاب آمده اید ابتدا باید اطلاعات مربوط به توانامندی خود را ثبت کنید، با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ "درج نماینده" اطلاعات مربوط به فروشگاه یا کسب و کار خود را وارد کنید. تا در ادامه امکان ثبت درخواست نمایندگی و همچنین درج آگهی جذب بازاریاب برای شما فعال شود.


صفحه درج متقاضی دریافت نمایندگی
توصیه 1: اگر تصویر لوگوی نمایندگی یا تصویری از محل کار خود دارید دراین قسمت بگذارید به بهتر دیده شدن شما کمک می‌کند.
توصیه 2: در این قسمت توضیح مختصر و کاملی از فعالیت خود ارائه دهید. (مثلا چه محصولی برای فروش دارید. با چه شرکتهایی کار کرده اید. نمایندگی چه شرکتهایی را تا به حال داشته اید . اکنون درچه وضعیتی هستید.)


صفحه پروفایل با متقاضی دریافت نمایندگی ثبت شده

شما میتوانید با تکرار این مراحل چند متقاضی نمایندگی در پروفایل خود ثبت کنید و مدیریت فروشگاه‌های و کسب و کار خود را به صورت متمرکز انجام دهید.


توجه: شما در این مرحله باید با مراجعه به صفحه لیست دفاتر و پیمایش فرآیند ثبت دفتر اطلاعات کسب و کار خود را تکمیل نمایید.

توجه: بعد از پایان فرآیند اطلاعات خود شما می‌توانید با مراجعه به صفحه لیست آگهی‌های از طریق لینک مربوطه و پیمایش فرآیند درج آگهی جذب بازاریاب از این امکان سایت نماینده‌یاب استفاده نمایید.


همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.