فرآیند ثبت نمایندگی (متقاضی دریافت نمایندگی) در سایت نماینده یاب

نماینده یاب به شما کمک می کند که از آخرین محصولات روز و فرصت ها در بازار مطلع شوید و برای رونق کسب و کار خود با عرضه کنندگان جدید ارتباط برقرار کنید.

عضویت درسایت

توجه داشته باشید که برای شروع به کار در سایت نماینده یاب ابتدا باید عضو سایت شوید. برای این کار می توانید از طریق لینک "ثبت نام کنید" در هدر سایت اقدام نمایید. در صورت نیاز به صفحه راهنمایی فرآیند عضویت در سایت مراجعه کنید

ثبت نماینده (متقاضی دریافت نمایندگی)

شما که به عنوان مدیر و صاحب فروشگاه یا کسب و کار خود به سایت نماینده یاب آمده اید ابتدا باید اطلاعات مربوط به توانامندی خود را ثبت کنید، با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ "افزودن نماینده" اطلاعات مربوط به فروشگاه یا کسب و کار خود را وارد کنید. تا در ادامه امکان ثبت درخواست نمایندگی و همچنین درج آگهی جذب بازاریاب برای شما فعال شود.


صفحه درج متقاضی دریافت نمایندگی


صفحه پروفایل با متقاضی دریافت نمایندگی ثبت شده

شما میتوانید با تکرار این مراحل چند متقاضی نمایندگی در پروفایل خود ثبت کنید و مدیریت فروشگاه های و کسب و کار خود را به صورت متمرکز انجام دهید.


توجه: شما در این مرحله باید با مراجعه به صفحه لیست دفاتر و پیمایش فرآیند ثبت دفتر اطلاعات کسب و کار خود را تکمیل نمایید.

توجه: بعد از پایان فرآیند اطلاعات خود شما می توانید با مراجعه به صفحه لیست آگهی ها از طریق لینک مربوطه و پیمایش فرآیند درج آگهی جذب بازاریاب از این امکان سایت نماینده یاب استفاده نمایید.


همکاران ما در نماینده یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در سایت نماینده یاب دریافت کنید.نماینده یاب در کنار شماست.