فرآیند درج آگهی جذب نماینده

برای درج آگهی جذب نماینده ابتدا باید شرکت خود را با پیمایش فرآیند ثبت شرکت ثبت نمایید و بعد از وارد کردن اطلاعات می‌توانید لینک "لیست آگهی‌های" را در نوار زیرین باکس مربوطه در صفحه پروفایل خود ملاحظه کنید.

مدیریت آگهی‌های

با کلیک بر روی این لینک به صفحه مدیریت آگهی‌های شرکت خواهید رفت در این صفحه اطلاعات اجمالی در مورد درج آگهی به شما داده میشود.


در این مرحله بعد از مطالعه توصیه‌های لازم جهت بهروری بیشتر از درج آگهی در سایت نماینده‌یاب، می‌بایست نوع آگهی مد نظر را انتخاب کنید. درج آگهی برای شرکت به دو نوع "آگهی اعطای نمایندگی" و "آگهی جذب بازاریاب" می‌باشد. در اینجا با کلیک بر روی لینک مربوطه به صفحه مدیریت آگهی مورد نظر خواهید رفت.


صفحه مدیریت آگهی جذب نماینده


با کلیک بر روی دکمه درج آگهی میتوانید آگهی جهت جذب نماینده را ثبت نمایید.


صفحه درج آگهی اعطای نمایندگی
توصیه : برای ثبت آگهی جذب نمایندگی و کسب نتیجه بهتر، شرایطی که برای نمایندگی در نظر دارید را در آگهی بیان کنید به عنوان مثال ( تجربه کاری ، شهر، صنعت مورد نظر، درصد و مزیای درنظر گرفته شده)


با تمکیل کردن اطلاعات فرم درج آگهی و ثبت اطلاعات به صفحه مدیریت آگهی خواهید رفت. حال باید ضمایم و مستندات مورد نیازی آگهی را به آن اضافه کنید.


صفحه لیست ضمایم و مستندات آگهی جذب نماینده

با وارد کردن ضمایم و مستندات مورد نیاز فرآیند درج آگهی بازاریاب به پایان میرسد و آگهی شما بعد از تایید همکاران ما بر روی سایت قرار خواهد گرفت.


همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.