فرآیند ثبت بازاریاب در سایت نماینده‌یاب

نماینده‌یاب با ارائه بانک اطلاعاتی وسیع از بازاریابان فعال و حرفه ای کشور به شرکت ها، نمایندگان و عاملین فروش برای ایجاد فرصت‌های بهتر به شما کمک می‌کند. برای آغاز فعالیت در سایت نماینده‌یاب باید مراحل زیر را طی کنید.

عضویت درسایت

توجه داشته باشید که برای شروع به کار در سایت نماینده‌یاب ابتدا باید عضو سایت شوید. برای این کار می‌توانید از طریق لینک "ثبت نام کنید" در هدر سایت اقدام نمایید. در صورت نیاز به صفحه راهنمایی فرآیند عضویت در سایت مراجعه کنید

ثبت بازاریاب

شما که به عنوان بازاریاب یا مدیر یک گروه بازاریابی به سایت نماینده‌یاب آمده اید ابتدا باید اطلاعات مربوط بازاریاب‌های خود را ثبت کنید، با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ "درج بازاریاب" اطلاعات مربوط را وارد کنید. تا در ادامه امکان ثبت درخواست بازاریابی برای شما فعال شود.


صفحه درج بازاریاب
توصیه: در این قسمت توضیح مختصر و کاملی از فعالیت خود ارائه دهید،به عنوان مثل (چند سال تجربه کاری دارید. در چه زمینه هایی فعالیت کرده اید. در چه شهری مشغول کار هستید. تخصص شما درحال حاضر در چه صنعتی است و داوطلب بازاریابی در چه صنعتی هستید.)


صفحه پروفایل با بازایاب ثبت شده


توجه: شما در این مرحله باید با مراجعه به صفحه سوابق کاری و پیمایش فرآیند درج سوابق کاری و درج سابق کاری بازاریاب اطلاعات مربوط به آن را تکمیل نمایید.

توجه: شما در این مرحله باید با مراجعه به صفحه سوابق تحصیلی و پیمایش فرآیند درج مدارک تحصیلی و علمی و درج سابق تحصیلی و علمی بازاریاب اطلاعات مربوط به آن را تکمیل نمایید.


همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.