فرآیند ثبت شرکت (اعطا کننده نمایندگی) در سایت نماینده‌یاب

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند که شبکه نمایندگی و کانالهای فروش محصولات را در کوتاهترین زمان ممکن گردآوری کرده و به توسعه کسب و کار خود بپردازید. برای آغاز فعالیت در سایت نماینده‌یاب باید مراحل زیر را طی کنید.

عضویت درسایت

توجه داشته باشید که برای شروع به کار در سایت نماینده‌یاب ابتدا باید عضو سایت شوید. برای این کار می‌توانید از طریق لینک "ثبت نام کنید" در هدر سایت اقدام نمایید. در صورت نیاز به صفحه راهنمایی فرآیند عضویت در سایت مراجعه کنید

ثبت شرکت (اعطا کننده نمایندگی)

شما که به عنوان مدیر فروش یا کارشناس فروش یک شرکت به سایت نماینده‌یاب آمده اید ابتدا باید شرکت خود را ثبت کنید، با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ "درج شرکت" اطلاعات مربوط به شرکت خود را وارد کنید. تا در ادامه امکان درج آگهی اعطای نمایندگی و بازاریاب برای شما فعال شود.


صفحه درج شرکت
توصیه 1: اگر تصویر لوگوی شرکت یا تصویری از محل کار خود دراین قسمت بگذارید به بهتر دیده شدن شما کمک می‌کند.
توصیه 2: در این قسمت توضیح مختصر و کاملی از شرکت ارائه دهید. مثلا از چه سالی تاسیس شده ، چه محصولاتی دارد.


صفحه پروفایل با شرکت ثبت شده


توجه: شما در این مرحله باید با مراجعه به صفحه لیست دفاتر و پیمایش فرآیند ثبت دفتر اطلاعات کسب و کار خود را تکمیل نمایید.

توجه: بعد از پایان فرآیند ثبت اطلاعات خود شما می‌توانید با مراجعه به صفحه لیست آگهی‌های و پیمایش دو فرآیند زیر آگهی مورد نظر را ثبت نمایید.


همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.