انتخاب نقش و شروع به فعالیت

نماینده‌یاب ، توسعه دهنده بازار فروش و شتاب دهنده فرآیند کسب و کار
برای شروع به کار در سایت نماینده‌یاب ابتدا باید نقش و انتظارات کسب و کار خود را مشخص نمایید. در صفحه پروفایل کاربری که تصویر آن را در زیر مشاهده می‌کنید امکان انتخاب یکی از نقشهای (شرکت، نماینده و بازاریاب) فراهم شده است.

راهنمای انتخاب نقش مناسب

  • شرکت (اعطا کننده نمایندگی): شما که به عنوان مدیر فروش یا کارشناس فروش یک شرکت به سایت نماینده‌یاب آمده اید ابتدا باید شرکت خود را ثبت کنید، برای آشنایی با مراحل کار به صفحه راهنمای "فرآیند ثبت شرکت (اعطا کننده نمایندگی)" مراجعه کنید.
  • نماینده (دریافت کننده نمایندگی): شما که به عنوان مدیر و صاحب فروشگاه یا کسب و کار خود به سایت نماینده‌یاب آمده اید ابتدا باید اطلاعات مربوط به توانامندی خود را ثبت کنید. برای آشنایی با مراحل کار به صفحه راهنمای "فرآیند ثبت نمایندگی (متقاضی دریافت نمایندگی)" مراجعه کنید.
  • بازاریاب: شما که به عنوان بازاریاب یا مدیر یک گروه بازاریابی به سایت نماینده‌یاب آمده اید ابتدا باید اطلاعات مربوط بازاریاب‌های خود را ثبت کنید. برای آشنایی با مراحل کار به صفحه راهنمای "فرآیند ثبت بازاریاب" مراجعه کنید.

با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ مربوط به هر کدام از این نقش ها می‌توانید اطلاعات مورد نیاز را ثبت نمایید.


همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.