اعطای نمایندگی فروش اقساطی کالا و پرداخت تسهیلات (قسطی بفروشید نقد دریافت کنید) VIP
اطلاعات تماس شرکت
پاسخگوی تماس: امور نمایندگان
شماره ثابت: 021-77494587
شماره همراه: 09303495805
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم

گروه سرمایه گذاری ارتباط پویان : با بیش از 15 سال سابقه درخشان با شماره ثبت (508209) در حوزه سرمایه گذاری فروش اقساطی کالا، جهت گسترش فعالیت خود و ایجاد اشتغال زایی برای تمامی افراد واجد شرایط اقدام به اعطای نمایندگی نموده است.به دلیل سوالات اکثر متقاضیان نمایندگی شماره ثبت شرکت ارتباط پویان عدالت ایرانیان در قسمت بالا نوشته شده است.

تمامی طرح های فروش اقساطی شامل : لوازم خانگی برقی و چوبی و صوتی تصویری ، موبایل و لوازم جانبی ، لپ تاپ و کامپیوتر ، طلا و جواهرات ، لوازم یدکی خودرو ، تجهیزات پزشکی ، مصالح ساختمانی و دکوراسیون داخلی ، محصولات بهداشتی و آرایشی ، مواد غذایی ، لوازم کشاورزی و صنعتی و...

برای ارتباط با شرکت ارتباط پویان می‌توانید از طریق پیام رسان های داخلی ایتا، بله و یا روبیکا فقط با شماره همراه درج شده در آگهی درخواست نمایندگی خود را ارسال نمایید.

فروش اقساطی را با ما آغاز کنید. (شعار ما اقساط بفروشید نقدی دریافت کنید)

ارائه خدمات ویژه راه اندازی نمایندگی:

  • اعطای نمایندگی در کوتاهترین زمان : تیم حرفه ایی و با تجربه ارتباط پویان با جدید ترین روش ها و ترفندهای فروش و بازاریابی و کسب و کار در نوع خود منحصر به فرد بوده و می‌توان با استناد به مدارک این مطالب را ثابت نمود و یکی از مزایا مجموعه ارتباط پویان، نسبت به سایر همکاران می‌باشد.


  • هر کدام از دفاتر نمایندگی استان ها و شهرهای ما یک ایستگاه و یا پایگاه جهت ارائه خدمات بانکی در زمینه ی تسهیلات بوده و در هر ساعت از روز، آماده پاسخگویی به متقاضیان عزیز می‌باشند.

با توجه به وضعیت اقتصادی و شرایط جامعه و پتانسیل خوب در فضای مجازی شما نیز می توانید یکی از نمایندگان مجموعه ارتباط پویان باشید. و از شرایط ویژه این مجموعه بهره مند شوید.


مزایای اخذ نمایندگی:

  1. قابلیت فروش اقساطی با چک صیادی در کوتاهترین زمان
  2. قابلیت فروش اقساطی با سفته
  3. فروش ویژه حکمت کارت در کوتاهترین زمان
  4. قابلیت فروش اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در کوتاهترین زمان
  5. امکان اعطای وام برای خرید کالا در کوتاهترین زمان
  6. درآمد بالا برای تمام افرادی که واجد شرایط هستن
  7. بهره‌مندی از جدیدترین آموزش ها و روش ها همراه با مشاوره و پشتیبانی تخصصی


جهت کسب اطلاعات بیشتر مشخصات (حقیقی و حقوقی) نام شهر و شغل فعلی خود را به شماره همراه درج شده از طریق واتساپ ارسال نمایید، تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

همچنین می‌توانید برای ارتباط و اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ نمایندگی از طریق پیام رسان های داخلی ایتا، بله و یا روبیکا فقط با شماره همراه درج شده در آگهی در خواست خود را ارسال نمایید.

مزایای اخذ نمایندگی:
قابلیت خرید با چک
شرایط مورد نیاز:
مغازه/دفتر
نیروی کار
تضامین مورد نیاز:
سفته
چک
سرمایه مورد نیاز:
کمتر از ۲۰ میلیون تومان
سابقه کار مورد نیاز:
مهم نیست