نماینده‌یاب، توسعه دهنده بازار فروش و شتاب دهنده فرآیند کسب و کار است. نماینده‌یاب با در اختیار داشتن بانکی کامل از اطلاعات شرکت‌ها، تولیدی‌ها و در مجموع تجارت‌های کوچک و بزرگ و به کمک نمایندگان و بازاریابانی خبره، به بررسی نحوه توسعه کسب و کار شما میپردازیم و با ایجاد ارتباط بین شرکت‌ها و نمایندگان، عملیات دریافت و یا اعطای نمایندگی را تسهیل خواهیم کرد. هدف اصلی نماینده‌یاب، توسعه بازار کسب و کارهای کوچک و بزرگ از طریق ایجاد نمایندگی‌های فعال خواهد بود.

چطور از خدمات نماینده‌یاب استفاده کنیم
1. ابتدا در سایت ثبت نام کرده و در صورتی که عضو هستید، از بخش ورود به سیستم وارد صفحه شخصی خود شوید. 2. بعد از ثبت نام و تکمیل پروفایل شما می‌توانید خود را به عنوان یکی ازگروه‌های زیر معرفی کنید.
شرکت

چنانچه شما صاحب برند یا شرکت هستید می‌توانید خود را به عنوان شرکت ثبت کنید، در این صورت نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند که شبکه نمایندگی و کانالهای فروش محصولات را در کوتاهترین زمان ممکن گردآوری کرده و به توسعه کسب و کار خود بپردازید.

نماینده

اگر تمایل به گرفتن نمایندگی ازسایر شرکت ها دارید، خود را به عنوان نماینده ثبت کنید، در اینصورت نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند که از آخرین محصولات روز و فرصت ها در بازار مطلع شوید و برای رونق کسب و کار خود با عرضه کنندگان جدید ارتباط برقرار کنید.

عامل فروش

اگر تمایل به گرفتن عاملیت فروش ازسایر شرکت ها دارید، خود را به عنوان نماینده ثبت کنید، در اینصورت نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند که از آخرین محصولات روز و فرصت ها در بازار مطلع شوید و برای رونق کسب و کار خود با عرضه کنندگان جدید ارتباط برقرار کنید.

بازاریاب

چنانچه در زمینه بازاریابی مهارت دارید و جویای فرصت‌های بهتر هستید، اطلاعات خود را به عنوان بازاریاب ثبت کنید، در اینصورت نماینده‌یاب با ارائه بانک اطلاعاتی وسیع از بازاریابان فعال و حرفه‌ای کشور به شرکت ها، نمایندگان و عاملین فروش برای ایجاد فرصت‌های بهتر به شما کمک می‌کند.

شما می‌توانید با خرید بسته شارژ از امکانات بیشتری از سایت نماینده‌یاب استفاده کنید. همچنین با مراجعه به صفحه شارژ ازاد از پیشنهادات سایت نماینده‌یاب استفاده نمایید
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید