ما چگونه به شما خدمات ارائه می‌دهیم؟

سه گروه شرکت‌های اعطاکننده‌ی نمایندگی، متقاضیان دریافت نمایندگی و بازاریاب‌های‌ آماده‌به‌کار در وب‌سایت نماینده‌یاب باهم آشنا می‌شوند. وب‌سایت نماینده‌یاب زمینه‌های برقراری ارتباط و شروع همکاری برای این سه گروه مهیا می‌کند.

توجه داشته باشید که ارتباط در وب‌سایت نماینده‌یاب دو طرفه است، یعنی هم داوطلبان آگهی می‌توانند با شرکت مورد نظر تماس گرفته و اعلام داوطلبی کنند و هم شرکت آگهی‌دهنده می‌تواند به فهرست متقاضیان نمایندگی یا لیست بازاریاب‌های آماده به کار مراجعه کند و برای ارائه‌ی پیشنهاد همکاری با آن‌ها تماس بگیرد.

ثبت‌نام و درج آگهی برای شرکت‌ها، متقاضیان نمایندگی و بازاریاب‌های آماده‌به‌کار رایگان است.
ثبت‌نام رایگان و شروع‌فعالیت

در سایت نماینده‌یاب نیاز نیست شرکت‌ها قبل از اینکه مطمئن شوند آگهی‌شان مورد توجه قرار گرفته و متقاضی دارد، هزینه‌ای پرداخت کنند. آنها می‌توانند پس از درج آگهی منتظر بمانند و بازخورد آن را بررسی نمایند و در صورتی که برای آگهی درج شده داوطلب پیدا شد، تصمیم به خرید بسته بگیرند و برای مشاهده اطلاعات تماس متقاضیان هزینه پرداخت کنند.

در واقع این روش، ریسک اتلاف هزینه را کم کرده و ضریب موفقیت آگهی را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد.
ثبت‌نام رایگان و شروع‌فعالیت

چطور کار را شروع کنیم؟

شما می‌توانید بر اساس وضعیت و نیاز خود به سوال زیر پاسخ داده و در ادامه نحوه فعالیت در وب‌سایت نماینده‌یاب رو مطالعه کنید و بعد از اینکه با نحوه‌ی کار سایت آشنا شدید، ثبت‌نام کرده و کسب و کارتان را رونق دهید.

برای چه موضوعی به سایت نماینده‌یاب مراجعه کرده‌اید؟

 1. از طرف شرکت (تولیدکننده/توزیع‌کننده) هستم و به دنبال جذب نماینده می‌گردم.
 2. متقاضی نمایندگی یا عاملیت فروش هستم و به دنبال جذب نمایندگی می‌گردم.
 3. بازاریاب آماده به کار هستم و دنبال فرصت جدید کاری می‌گردم.

نحوه کار شرکت‌ها

 1. ابتدا باید از طریق دکمه ی «ثبت‌نام کنید» موجود در بالای صفحات سایت به عضویت سایت درآیید.
 2. در فرم ثبت‌نام سؤال "قصد شما از عضویت در نماینده‌یاب کدام است؟" را با "جذب نماینده" یا "جذب بازاریاب" پاسخ دهید.
 3. در ادامه فرآیند ثبت‌نام اطلاعات مربوط به شرکت از شما گرفته خواهد شد. (هدف از دریافت اطلاعات، معرفی شرکت، خدمات و محصولات آن است).
  نکته: در صورتی که قبلا ثبت‌نام کرده‌اید ولی اطلاعات شرکت خود را وارد نکرده‌اید، می‌توانید با ورود به صفحه‌ی پروفایل و کلیک بر روی دکمه‌ی سبز رنگ «درج شرکت» اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.
 4. در گام بعد شما می‌توانید اقدام به درج آگهی جذب (نماینده / بازاریاب) کنید تا هر چه سریعتر به هدف خود برسید، برای اینکار ابتدا به صفحه ی پروفایل خود مراجعه کنید و بر روی یکی از دکمه‌های سبز رنگ «درج آگهی جدید» در باکس "آگهی‌های جذب نماینده" یا "آگهی‌های استخدام بازاریاب" کلیک کنید.

توجه داشته باشید که هر چه توضیحات آگهی کامل‌تر باشد، نتیجه‌ی بهتری خواهید گرفت. بدین منظور می‌توانید از راهنما و مثال موجود در صفحه درج آگهی کمک بگیرید تا امتیاز کیفی آگهی شما بیشتر شده و در جایگاه بهتری به نمایش درآید.

کارشناسان ما در هنگام تایید آگهی برای نمایش در سایت به آن امتیاز کیفی می‌دهند و اولویت نمایشی آگهی‌ها برحسب این امتیاز کیفی می‌باشد. هر چه توضیحات آگهی کاملتر باشد در موقعیت بهتر نمایش داده خواهد شد.

در این مرحله به توضیح این خواهیم پرداخت که شرکت آگهی‌دهنده چه باید بکند و چطور میتواند از سایت نماینده‌یاب نتیجه‌ی بهتری بگیرد؟

بعد از درج آگهی منتظر شوید تا بازخورد آن را دریافت کنید. متقاضیان آگهی شما دو راه پیش رو دارند:

 1. از طریق اطلاعات تماس شما که در مرحله‌ی ثبت‌نام وارد کرده اید با شما تماس بگیرند.
  در حالت اول متقاضی آگهی با پرداخت هزینه به اطلاعات تماس شما دسترسی پیدا می‌کند و با شما تماس می‌گیرد و مذاکرات برای همکاری آغاز می‌شود.
 2. راه دوم این است که متقاضی خود را به عنوان داوطلب آگهی ثبت کند. برای اینکار کافیست بر روی دکمه‌ی «من داوطلب هستم» موجود در صفحه آگهی کلیک کند.
  درصورتی که متقاضی به جای تماس با شما داوطلب شود، ایمیلی از طرف وب‌سایت نماینده‌یاب دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می‌دهد آگهی شما داوطلب دارد. حالا می‌توانید با مراجعه به پروفایل خود و کلیک بر روی دکمه «لیست داوطلبان آگهی» به لیست داوطلبان خود دسترسی پیدا کنید.
  توجه داشته باشید که برای مشاهده اطلاعات تماس داوطلبان آگهی ابتدا باید بسته‌ی متناسب را خریداری کنید. (در این صفحه کد تخفیف 30% جهت خرید بسته قرار داده شده است)
نماینده‌یاب برای بالا بردن سطح کیفی خدمات خود شرایط ویژه‌ی را مختص شرکت‌ها فراهم آورده است.
ثبت‌نام رایگان و شروع‌فعالیت

خدمات ویژه چیست و چگونه ارائه می‌شود؟

بعضی از شرکت‌ها تمایل دارند بهترین نتیجه را در کوتاه ترین زمان ممکن از سایت نماینده‌یاب بگیرند،از این رو خدمات ویژه‌ی سایت برای این گروه از مشتریان ما تعریف ‌شده است.

لیست خدمات ویژه‌ی نماینده‌یاب از قرار زیر است:

 1. مشاوره محتوایی و گرافیکی
 2. نمایش به صورت آگهی ویژه
 3. نمایش آگهی در صفحه‌اصلی سایت
 4. نمایش آگهی در صفحه‌اول جستجوی آگهی
 5. نمایش اطلاعات تماس آگهی‌دهنده
 6. مشاهده‌ی اطلاعات داوطلبان آگهی خود
 7. ارسال پست اختصاصی در جوامع مجازی
 8. درج بنر تبلیغاتی شما در اکثر صفحات سایت
 9. درج تیزر تبلیغاتی شما در صفحه نمایش آگهی‌تان‌
 10. ارسال ایمیل حاوی اطلاعات آگهی به متقاضیان اخذ نمایندگی
 11. امکان درج ایمیل، آدرس‌سایت و آدرس پیج‌اینستاگرام در اطلاعات تماس آگهی
 12. گارانتی رضایت مشتری (در صورت عدم رضایت برگشت کل مبلغ)

چگونه از خدمات ویژه استفاده کنیم؟

برای استفاده از خدمات ویژه‌ی سایت ابتدا باید آگهی اعطای نمایندگی و یا استخدام بازاریاب را در سایت ما درج کنید. (راهنمای درج آگهی را چند خط بالاتر در بخش "نحوه کار شرکت‌ها" مطالعه کنید)

 • بعد از درج آگهی در سایت برای ويژه‌سازی آگهی ابتدا به صفحه‌ی پروفایل خود در سایت مراجعه کنید.
 • در صفحه پروفایل روی دکمه نارنجی رنگ «ویژه سازی» در بخش مربوط به آگهی‌تان کلیک کنید.
 • در صفحه‌ی جدید قیمت‌های هر بسته به همراه لیست خدمات قابل ارائه آنها نمایش داده می‌شود؛ می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و با خرید آن بسته، آگهی خود را ویژه کنید.

نحوه کار متقاضی نمایندگی و بازاریاب آماده‌به‌کار

اگر متقاضی نمایندگی یا عاملیت فروش و بازاریاب‌ هستید، مراحل زیر را طی کنید.

 1. به لیست آگهی‌ها در سایت مراجعه کنید و درصورتی که یک آگهی نظرتان را جلب کرد، بر روی آن کلیک کنید تا صفحه آگهی باز شود. (دقت کنید که مشاهده اطلاعات تماس مختص اعضای سایت می‌باشد پس ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید).
 2. برای مشاهده ی اطلاعات تماس آگهی بر روی دکمه‌ی نارنجی رنگ «نمایش اطلاعات تماس» کلیک کنید. توجه داشته باشید که نمایش اطلاعات تماس صرفا برای آگهی‌های ویژه رایگان است و در غیر این‌صورت باید بسته‌ی متناسب را خریداری نمایید، در این صورت شما به صورت خودکار به صفحه خرید بسته منتقل خواهید شد.
 3. درصورتی که تمایل به خرید بسته نداشتید به صفحه‌ی آگهی بازگردید و در همان صفحه بر روی دکمه‌ی «من داوطلب هستم» کلیک کنید، تا خود را در لیست داوطلبان آگهی ثبت کنید.سپس منتظر باشید تا شرکت مورد نظر در زمان مناسب با شما تماس بگیرد. در این حالت به شرکت آگهی‌‌دهنده ایمیل اطلاع رسانی جهت اعلام ورود داوطلب به آگهی ارسال خواهد شد و اطلاعات شما در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد.

اگر می‌خواهید شرکت‌ها نیز اطلاعات شما را در لیست متقاضیان نمایندگی در سایت نماینده‌یاب ببینند و در صورت لزوم با شما تماس گرفته و پیشنهاد همکاری بدهند به ترتیب زیر عمل کنید:

 1. اگر قبلا به عضویت سایت درنیامده‌اید لطفاً ابتدا ثبت‌نام کنید. اگر عضو سایت هستید از طریق دکمه‌ی «ورود به سایت» که در منوی بالا‌ی سایت موجود است وارد شوید
 2. در گام بعدی با کلیک بر روی نام خود در منوی بالای سایت به صفحه‌ی پروفایل خود بروید
 3. اگر متقاضی نمایندگی هستید، بر روی دکمه‌ی «درج متقاضی» در کادر مربوط کلیک و اطلاعات خود را وارد کنید. اگر بازاریاب آماده به کار هستید، بر روی دکمه »درج بازاریاب« در کادر مربوطه کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید.

توجه داشته باشید که کادر توضیحات فرم درج اطلاعات را با مواردی مثل تجربه، امکانات و سوابق کاری که داشتید به طور کامل پر کنید. برای اینکه توضیحات کامل و کارآمدی بنویسید، می‌توانید قبل از پر کردن این قسمت راهنمای پایین کادر توضیحات را بخوانید.

بعد از تکمیل فرم منتظر بمانید تا کارشناسان سایت، ثبت‌نام شما را تأیید کنند. هرچه توضیحات شما کامل‌تر و مطابق با راهنمایی پایین کادر توضیحات باشد، امتیاز کیفی بالاتری دریافت خواهید کرد و در جایگاه بهتری از سایت به نمایش در خواهید آمد.

نماینده‌یاب در کنار شماست.همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.
ثبت‌نام رایگان و شروع‌فعالیت