اعطای نمایندگی و عاملیت فروش لوازم یدکی خودرو (اوژن شیمی)
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم

اوژن شیمی با همت جمعی از دانش‌آموختگان شیمی و MBA دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران و با هدف فروش تجهیزات آزمایشگاهی و دارویی فعالیت خود را آغاز نمود و علاوه بر حضور پر رنگ در صنعت غذایی، دارویی و پزشکی، به تازگی، فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش ملزومات خودرو از قبیل (ضد یخ، آب رادیاتور، شیشه شوی خودرو ، روغن ترمز و ... ) آغاز نموده است.

محصولات شرکت اوژن شیمی از با کیفیت‌ترین محصولات بازار بشمار می‌رود، تمامی محصولات پایه‌ای آب، به وسیله آب مقطر دیونیزه پر شده‌اند و سعی بر این است تا علاوه بر ظاهر، در فرمولاسیون با محصولات اروپایی و آمریکایی رقابت کند.

دعوت به همکاری

شرکت اوژن شیمی بین‌الملل با هدف توسعه و گسترش فعالیت خود اقدام به جذب عاملیت و نماینده فروش در سراسر کشور نموده است.

مارکتینگ پویا و اندیشه جوان مدیران اوژن شیمی، دلیلی شده تا سخت‌گیری زیادی برای اعطای نمایندگی اعمال ننمایند. تصمیم بر این است تا جذب افراد سخت کوش، باهوش و مهمتر از همه با انگیزه در دستور کار قرار گیرد. حاشیه سود بالای حاصل از فروش محصولات می‌تواند گام موثری در راستای کار آفرینی در اقصی نقاط ایران عزیزمان باشد.

پر واضح است کسانی که شرایط همکاری را داشته باشند و زودتر از سایرین اقدام به برقراری ارتباط و جذب نمایندگی شهر و استان خود کنند، از شرایط ویژه برخوردار خواهند شد.

  • استانهای همدان، فارس، کردستان، خوزستان، هرمزگان، ایلام، یزد، مرکزی، آذربایجان‌های غربی و شرقی، خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی ، سیستان و بلوچستان در اولویت هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همکاری با ما تماس حاصل فرمایید 

  • و یا به عنوان داوطلب در سایت نماینده یاب اعلام آمادگی فرمایید.
  • همچنین میتوانید رزومه و نام خانوادگی خود را در واتساپ ارسال فرمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.
مزایای اخذ نمایندگی:
قابلیت خرید با چک
شراکت در هزینه تبلیغات
آموزش رایگان
جوایز فروش
شرایط مورد نیاز:
مغازه/دفتر
انبار
نیروی کار
بازاریاب/گروه بازاریاب
ماشین پخش
تضامین مورد نیاز:
سفته
چک
سرمایه مورد نیاز:
بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان
سابقه کار مورد نیاز:
بین ۱ تا ۳ سال