اعطای نمایندگی فروش محصولات شرکت "ایدونا" ی دانمارک در ایران
شما می‌توانید در ساعات اداری جهت همکاری تماس بگیرید.
برای مشاهده اطلاعات تماس شرکت، باید عضو سایت نماینده‌یاب باشید. وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
ایدونا نامی شناخته شده در پهنه صنعت بین المللی به عنوان یکی از سه شرکت برتر جهان در سال 1959 فعالیت خود را در زمینه تولید شوینده های کنسانتره صنعتی آغاز نموده و در حال حاضر پس از گذشت بیش از پنج دهه با احداث چندین کارخانه در اکثر نقاط جهان مشغول می باشد.
ایدونا در ایران با بهره گیری از دانش و تجربه داخلی و تکنولوژی شرکت معتبر ایدونا دانمارک امکان عرضه پاک کننده های کنسانتره اختصاصی قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته‌های مشتری را فراهم نموده است که در این خصوص با دارا بودن کادر فنی مجرب و متخصص و با شعار " نسل جدید پاکیزگی " می تواند گام های بزرگ و موثری را در جهت پیشبرد کاهش آلاینده های آب و ساخت ترکیبات زیست تخریب پذیر در صنعت کشور بردارد.
از لحاظ اقتصادی این محصولات به دلیل کنسانتره بودن و استفاده به صورت ترکیب با آب بسیار مقرون به صرفه بوده و حمل و انبار کردن آن به جهت حجم کم بسیار آسان است این مجموعه با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و با داشتن بیش از 70 نوع محصول تخصصی با دارا بودن استاندارد گرین لاین اروپا و با کمک دپارتمان تحقیق و توسعه خود محصولات متنوعی برای بازارهای مختلف از جمله صنایع غذایی صنایع نساجی خودروسازان اماکن عمومی بیمارستانها مراکز ورزشی و تفریحی مراکز آموزشی و صنایع دریایی عرضه نماید.
تولیدات این شرکت از جمله شوینده های کنسانتره بر پایه مواد معدنی است که بنیان‌گذار شوینده کنسانتره صنعتی سازگار با محیط زیست می باشد.
آموزش ازاصول پایه مانیفست ایدونا در جهان می باشد که از این رو این مجموعه برای اولین بار محصولات خود را پس از آموزش حرفه ای و با اعطای گواهی معتبر از مراکز آموزشی داخلی و بین المللی ارائه می نماید.
شرایط:
1-- داشتن فضای انبار و دفتر
2- تضمین مبلغ 200 میلیون وجه نقد و یا ارائه ضمانت بانکی
3-نماینده باید دارای توان مالی مناسب و کادر فنی مجرب باشد.
4- ترجیها 5 سال سابقه کار فروش یا پخش داشته باشد.
5- میزان خرید سالانه بصورت اهداف 4 ماهه مشخص می شود.
لیست فایلهای ضمیمه شده به این آگهی:

به ما اعتماد کنید

نماد اعتماد الکترونیکی

این سایت نماد اعتماد الکترونیکی دارد