اعطای نمایندگی فروش و پخش سنگ بخار رایحه دار الیستیم (جایگزین محصولات دخانی)
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم

شرکت سنگ بخار رایحه دار الیستیم در زمینه فروش و توزیع محصولات جایگزین محصولات دخانی فعال می‌باشد.

اولین و تنها تولید کننده سنگ بخار رایحه دار (Steam Stone) در ایران و خاورمیانه

توضیحات بیشتر:

در سالهای اخیر شاهد رشد سریع و نگران کننده‌ای از مصرف قلیان در کشورمان بوده ایم و این رشد روز افزون باعث ایجاد بازاری به شدت رقابتی در تولید انواع تنباکوهای میوه ای با طعم‌های شیمیایی شده است .

اساسا علت اصلی زیان آور بودن تنباکو های میوه ای که حاوی ‌رنگ‌های شیمیایی، عسل مصنوعی و فلزات سنگین است، ایجاد گازهای سمی حاصل از سوختن برگ تنباکو و معسل صنعتی می‌باشد که این فعل و انفعال باعث تولید ماده قطران می‌گردد و همانطور که می‌دانیم قطران از عوامل اصلی بیماری سرطان و سایر بیماری‌های مهلک شناخته می‌شود. علاوه بر قطران، مواد سمی و سرطانزای قطعی از جمله ترکیبات بنزن هم در این محصولات وجود دارد، که ارتباط مستقیم با بنزن طی سه تا 15 سال باعث بروز سرطان به خصوص سرطان‌های ریه و خون می‌شود.

دغدغه پیش روی جامعه ایرانی و فراتر از آن در جامعه بین الملل، بویژه در جمعیت جوان ، دلیل اصلی آن شد تا با بهره گیری از نبوغ و خلاقیت تیمی، عوارض ناشی از مصرف قلیان سنتی و جذابیت های آن را مورد بررسی و پژوهش قرار دهیم و با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا و دستاوردهای سایر کشورها در این زمینه و همچنین توجه ویژه به نظرات متخصصین این حوزه و بهره‌مندی از پتانسیل‌های موجود در کشور، اقدام به کشف راهکارهای جایگزین برای این محصولات نماییم. در ادامه این رسالت خطیر، نهایتا در سال 1395 موفق شدیم، تا اختراع محصول سنگ بخار را به ثبت برسانیم.

ما توانستیم با تولید محصولی عاری از مواد زیان آور ، باعث ایجاد انقلابی شگرف در صنعت محصولات دخانی مورد مصرف در قلیان کشور گردیم. امروز با گذشت پنج سال از تولد سنگ بخار، شاهد بلوغ و ارتقاء این محصول ، هم در زمینه کیفی و هم پیشرفت فرمولی آن هستیم و با تلاش متخصصین خود، توانسته ایم محصولی در خور ذائقه و سلیقه مصرف کنندگان ایرانی و خارجی را عرضه نمائیم.

ما به اینجا هم بسنده نکردیم! محصولات ارتقاء یافته ما دارای قابلیت‌هایی است که نه تنها در هیچ یک از محصولات دخانی وجود ندارد حتی در محصولات مشابه خود در معدود کشورهای خارجی هم همانند ندارد. محصولاتی با قابلیتهایی چون بخور درمانی یا آروماتراپی. از این پس با برنامه ها و پیش بینی های آتی و توسعه زیر ساخت تولید، نوید محصولات جدیدی دیگر با قابلیت‌های جذاب را به مخاطبین هوشمند خود خواهیم داد.

محصولات ما شامل:

  • محصولات سنگ بخار رایحه دار (Steam Stone)جایگزین محصولات دخانی و تنباکو

دعوت به همکاری

شرکت سنگ بخار رایحه دار الیستیم با هدف توسعه و گسترش فعالیت خود اقدام به اعطای نمایندگی در سراسر کشور نموده است.

جامع هدف ما بیشتر شرکت های پخش مواد غذایی، سلولزی و دخانیات و سوپرمارکت ها می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همکاری با ما تماس حاصل فرمایید

یا به عنوان داوطلب در سایت نماینده یاب اعلام آمادگی فرمایید.

همچنین میتوانید رزومه و نام خانوادگی خود را در واتساپ ارسال فرمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

مزایای اخذ نمایندگی:
آموزش رایگان
جوایز فروش
شرایط مورد نیاز:
مغازه/دفتر
انبار
بازاریاب/گروه بازاریاب
ماشین پخش
تضامین مورد نیاز:
سفته
چک
سرمایه مورد نیاز:
بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان
سابقه کار مورد نیاز:
بین ۱ تا ۳ سال
لیست فایلهای ضمیمه شده به این آگهی: