اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت سلامت تدبیر یک شرکت تولیدی محصولات پودری خاص برای اولین بار در کشور است و در مدت فعالیت خود با ارائه محصولات کاملا طبیعی و سلامت محور سعی در افزایش سلامتی در جامعه داشته است .

شرایط اعطای نمایندگی و جذب نماینده فروش:
1. شخص در زمینه فروش و متقاعدسازی مهارت کافی داشته باشد.
2. به عنوان شغل پاره‌وقت با درآمد بالا نیز می‌توان فعالیت کرد. لزوما نیاز نیست نماینده فضای کارخاصی داشته باشد ، صرفا داشتن ارتباطات خوب با مراکز فروش کافی است.

دو محصول اصلی شرکت ما، پودر چای سبز ماچا و چای زعفرانی فوری است.

- چای ماچا :
ماچا پودر چای سبز فوری است که در حجم زیاد از ژاپن وارد شده و در انواع بسته بندی مختلف عمدتا به صورت ساشه، در بازار عرضه شده است.
- چای زعفرانی فوری :
چای زعفرانی فوری نیز برای اولین بار در جهان توسط شرکت ما تولید شده است. در این محصول، چای فوری (Instant tea) با پودر سرگل زعفران خراسان ترکیب شده و یک چای زعفرانی فوری تهیه شده که به راحتی در همه جا قابل استفاده است.

علاوه بر این دو محصول، شرکت ما در زمینه واردات انواع پودر میوه " بِری" نیز فعالیت میکنید. "بِری"ها میوه های کوچک ، نرم و گردی هستند که اکثرا رنگ های آبی ، قرمز یا ارغوانی دارند و معمولا طعم ترش یا شیرینی دارند . این پودرها برای اولین بار در کشور بسته بندی شده و به صورت قوطی های 50 گرمی به بازار عرضه شده است.

1. شرکت ما در زمینه های مواد غذایی و نوشیدنی ، چای و دمنوش ، کافه و کافی شاپ ، آرایشی و بهداشتی، مکمل های ورزشی ، مواد اولیه صنایع داروسازی ، تغذیه و پزشکی و ... فعال است .

2. ست محصولات ما عبارت اند از : بسته بندی های مختلف از چای ژاپنی ماچا ، چای زعفرانی فوری ، خانواده کامل «بری» ها ، مکمل های ورزشی و پودرهای افزایش قوای جنسی .

شرکت سلامت تدبیر با توجه به دسته محصولات خاص خود آماده همکاری با کسب و کارهایی در زمینه پخش مواد غذایی و نوشیدنی ، چای و دمنوش ، عطاری ، تولیدی های کیک و شیرینی و شکلات ، فروشگاه های ارگانیک ، رژیمی و محصولات دیابتی ، مربی های ورزشی ، سالن های زیبایی ، پخش ادارات دولتی و هتل ها و مراکز گردشگری ، کافه و کافی شاپ ، آرایشی و بهداشتی ، مکمل های ورزشی ، مواد اولیه صنایع داروسازی ، پزشک و کارشناسان تغذیه و همچنین بازاریابانی که در این دسته ازکسب و کارها آماده بازاریابی می باشند، است.