اطلاعات تماس متقاضی
پاسخگوی تماس : امیر - نماینده شرکت
استان، شهر : استان قزوین، شهر قزوین
شماره ثابت : 02833221361
شماره همراه : 09199732808
شرکت افق گستر رسا کیمیا پردازن سهامی خاص 2 سال سابقه کاری موفق و همکاری با شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ دارد و با توجه به عملکرد کند چرخه‌ی اقتصاد و آشفتگی بازار قصد داریم با کمک نیروهای حرفه‌ای خود
1. زمینه‌های لازم را جهت اشتغال‌زایی فراهم کنیم.
2. محصولات شرکت‌ها و کارخانه‌هایی که با پرسنل متبحر درصدد اخذ نمایندگی می‌باشند تا محصولات خود را به‌صورت دقیق و حرفه‌ای به فروش برسانند، با تضمین 80 درصدی فروش کالاهایشان را بفروشیم.
شرکت ما از 8 الی 10 گروه (6 تا 10 نفره) که تحت سرپرستی یک مدیرفروش می‌باشند و یک مدیر کل برای آن مدیرفروش‌ها و 2 مدیر ارشد متصل به مدیریت کل، تشکیل شده است.
دفتر اصلی ما که شامل یک دفتر و یک واحد فروش می‌باشد، در شهر قزوین قرار دارد ولی در همه‌ی شهرها فعالیت میکند و نسبت به تعداد جمعیت آن‌ها دارای ویزیتور ماهر میباشد.
ویزیتورها بعد از قبولی اولیه شرکت، قرارداد بسته و توسط یک مربی 7 روز آموزش ویزیتوری و بازاریابی (عمل مویرگی) دیده و بعد از قبولی آزمون جهت فروش کالاهای مختلف وارد بازار میشوند.
شرکت همواره در حال استخدام نیروهای جدید و متبحر است و فقط به نمایندگی‌های انحصاری خدمات ارائه میدهد و شرکت‌هایی که قصد همکاری با ما را دارند، باید یک خط اعتباری برای فعالیت‌های ویژه تبلیغاتی درنظر گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.