نمایندگی ویژه پوشاک مردانه برند هیدی
اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
اگر مایل به راه اندازی کسب و کار مربوط به پوشاک و اکسسوار مردانه هستید، با اطمینان (هیدی) ریسک سرمایه گذاری شما را بسیار کاهش و سرعت سرمایه گذاری شما را افزایش میدهد .
با دریافت نمایندگی برند هیدی علاوه بر محصولات متنوع و باکیفیت آن، در روز اول شروع کار، از تجربه ی بیش از 10 سال این مجموعه و خدمات متنوع آن نیز برخوردار خواهید بود.
خدماتی چون آموزش فروشندگی و موارد مربوط به بیزنس پوشاک، کارت بازپسگیری جنس فروخته شده از مشتری به حساب شرکت، امکان پس فرستادن جنسهای فروخته نشده به شرکت، برگزاری جشنواره ها و پرداخت جایزه به مشتریان به حساب شرکت، ارائه ی (سایت، لیست محصولات، طرح دکور، تابلو، لوگو) و ... .همچنین اتصال شما به سایت برند هیدی و سهیم شدن در فروش مجازی این برند.
شرکت ما در کلیه ی مراحل راه اندازی مغازه و شروع به کار و همچنین در طول کار، مشاور و همراه و پشتیبان کامل شما خواهد بود.
برند هیدی ثابت کرده است که با ارائه ی خدمات مناسب و محصولات با کیفیت به مشتری، میتوان درآمد چندین برابری نسبت به رقبا داشت و این تجربیات را به شما نمایندگان عزیز بصورت کامل منتقل خواهیم کرد.
متوسط سرمایه ی لازم برای شروع به کار یک مغازه ی 25 متری، 250 الی 350 میلیون میباشد و متقاضی دریافت شعبه باید توانایی مالی راه اندازی کسب و کار را داشته باشد.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.