نحوه اخذ نمایندگی انحصاری فروش و پخش

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند تا با بررسی آگهی اعطای نمایندگی شرکت‌ها و ثبت درخواست داوطلبی اخذ نمایندگی، هر چه سریعتر به عضویت یک شبکه پخش و فروش معتبر درآیید.
اخذ نمایندگی انحصاری فروش و پخش

راهنمای چگونگی اخذ نمایندگی:

اگر متقاضی نمایندگی یا عاملیت فروش هستید، مراحل زیر را طی کنید.

  1. به لیست آگهی‌های اعطای نمایندگی در سایت مراجعه کنند و درصورتی که یک آگهی نظرتان را جلب کرد، بر روی آن کلیک کنند تا به صفحه نمایش جزئیات آگهی مورد نظر بروید.
    توجه: مشاهده اطلاعات تماس مختص اعضای سایت می‌باشد، لطفاً ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید.
  2. برای مشاهده اطلاعات تماس آگهی بر روی دکمه نارنجی رنگ «نمایش اطلاعات تماس» کلیک کنید و توجه داشته باشید که نمایش اطلاعات تماس صرفا برای آگهی‌های ویژه رایگان است و در غیر از اینصورت باید بسته متناسب را خریداری نمایید. در این صورت شما به صورت خودکار به صفحه خرید بسته منتقل خواهید شد.
  3. درصورتی که تمایل به خرید بسته نداشتید به صفحه آگهی بازگردید و در همان صفحه بر روی دکمه «من داوطلب هستم» کلیک کنید، تا خود را در لیست داوطلبان آگهی ثبت نمایید و منتظر باشید شرکت مربوطه در زمانی مناسب با شما تماس بگیرد. در این حالت به شرکت آگهی‌ دهنده ایمیل اطلاع رسانی جهت اعلام ورود داوطلب به آگهی ارسال خواهد شد و اطلاعات شما در دسترشان قرار می‌گیرد.

اما اگر می‌خواهید شرکت‌ها نیز اطلاعات شما را در لیست متقاضیان نمایندگی در سایت نماینده‌یاب ببینند و در صورت لزوم با شما تماس بگیرند و پیشنهاد همکاری بدهند به ترتیب زیر عمل کنید:

  1. اگر قبلا عضو سایت نماینده‌یاب نشده‌اید لطفا ابتدا ثبت نام کنید و اگر عضو سایت هستید به وسیله دکمه «ورود به سایت» که در منوی بالا سایت موجود است وارد شوید
  2. در گام بعد با کلیک بر روی نام خود در منوی بالای سایت به صفحه پروفایل خود بروید
  3. بر روی دکمه «درج متقاضی» در کادر مربوطه کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید.

توجه داشته باشید که کادر توضیحات فرم درج اطلاعات را با مواردی مثل تجربه، امکانات و سوابق کاری که داشتید به طور کامل پر کنید. برای اینکه توضیحات کامل و کارآمدی بنویسید، می‌توانید قبل از پر کردن این قسمت راهنمای پایین کادر توضیحات را بخوانید.

منتظر بمانید کارشناسان سایت، ثبت نام شما را تایید کنند. هر چه توضیحات شما تکمیل‌تر و مطابق با راهنمایی پایین کادر توضیحات باشد، امتیاز کیفی بالاتری دریافت خواهید کرد و در جایگاه بهتری در سایت به نمایش در خواهید آمد.

همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.

نماینده‌یاب ثبت شده و قابل اعتماد است.

نماد اعتماد الکترونیکی نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد