اخذ نمایندگی

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند تا با بررسی آگهی اعطای نمایندگی شرکت‌ها و ثبت درخواست اخذ نمایندگی، هر چه سریعتر به عضویت یک شبکه پخش و فروش معتبر درآیید.
اخذ نمایندگی

اگر قبلا در سایت نماینده‌یاب ثبت‌نام کرده‌اید قبل از مطالعه این صفحه از طریق دکمه زیر وارد شوید، تا مراحل راهنما با وضعیت پروفایل شما همسان شود. و اگر تاکنون ثبت‌نام نکرده‌اید راهنمای زیر را مطالعه کنید.

راهنمای چگونگی اخذ نمایندگی:

برای اخذ نمایندگی از طریق وب‌سایت نماینده‌یاب تنها کافی است چند دقیقه زمان بگذارید و مراحل ساده زیر را انجام دهید.
لطفاْ با کلیک بر روی دکمه «ثبت نام» کار را شروع کنید و ۴ مرحله بیان شده در زیر را طی نمایید.

  • مرحله اول: در فرم ثبت‌نام سوال "قصد شما از عضویت در نماینده‌یاب کدام است؟" را با "دریافت نمایندگی" پاسخ دهید.
  • مرحله دوم:در فرم اطلاعات تکمیلی شهر محل سکونت و شماره تماس خود را وارد.
  • مرحله سوم:در این مرحله اطلاعات مورد نیاز جهت اخذ نمایندگی از شما گرفته خواهد شد. (هدف از دریافت اطلاعات، معرفی هر چه بهتر متقاضی بهمراه امکانات و تجربیات کاری ایشان است)
  • مرحله چهارم: حال شما می‌توانید به صفحه لیست آگهی‌های اعطای نمایندگی مراجعه کرده و به یکی از روش‌های زیر برای دریافت نمایندگی اقدام کنید.

روش اول: مشاهده اطلاعات تماس و مذاکره تلفنی
برای مشاهده اطلاعات تماس آگهی بر روی دکمه نارنجی رنگ "مشاهده اطلاعات تماس" موجود در صفحه نمایش اطلاعات آگهی کلیک کنید و توجه داشته باشید که نمایش اطلاعات تماس صرفا در آگهی‌های ویژه رایگان است و در غیر اینصورت باید بسته متناسب با آگهی را خریداری نمایید. توجه داشته باشید که اگر شما بسته مورد نیاز را خریداری نکرده‌اید با کلیک بر روی دکمه نارنجی رنگ "مشاهده اطلاعات تماس" به صورت خودکار به صفحه خرید بسته منتقل خواهید شد. بعد از خرید بسته مجددا به صفحه آگهی مراجعه کنید و با کلیک مجدد بر روی دکمه "مشاهده اطلاعات تماس" اطلاعات مورد نظر را مشاهده کنید.

روش دوم: ثبت درخواست اخذ نمایندگی در سایت
در صورتی که تمایل به خرید بسته ندارید، در همان صفحه نمایش اطلاعات آگهی بر روی دکمه "من داوطلب هستم" کلیک کنید، تا مشخصات شما در لیست داوطلبان آگهی ثبت شود و منتظر باشید شرکت آگهی‌دهنده درخواست شما را بررسی و در صورت برگزیده شدن در زمانی مناسب با شما تماس بگیرد.

شرکت‌ها نیز اطلاعات شما را در لیست متقاضیان نمایندگی در سایت نماینده‌یاب خواهند دید و در صورت لزوم با شما تماس خواهند گرفت تا به شما پیشنهاد همکاری بدهند.

همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.

نماینده‌یاب ثبت شده و قابل اعتماد است.

نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد