اخذ نمایندگی انحصاری فروش و پخش

نحوه اخذ نمایندگی انحصاری فروش و پخش

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند تا با بررسی آگهی اعطای نمایندگی شرکت‌ها و ثبت درخواست داوطلبی اخذ نمایندگی، هر چه سریعتر به عضویت یک شبکه پخش و فروش معتبر درآیید.

راهنمای چگونگی اخذ نمایندگی:

برای دریافت نمایندگی از طریق وب‌سایت نماینده‌یاب تنها کافی است یک دقیقه زمان بگذارید و 4 مرحله ساده زیر را انجام دهید.

  1. ابتدا با مراجعه به صفحه ثبت نام و وارد کردن اطلاعات اولیه به عضویت وب‌سایت نماینده‌یاب درآید.
  2. در گام دوم صفحه‌ای را خواهید دید که اطلاعات تکمیلی شما را دریافت می‌کند.
  3. شما در گام سوم اطلاعات مختصری از مجموعه خود (شرکت، دفتر، فروشگاه، ....) را به عنوان متقاضی اخذ نمایندگی وارد خواهید کرد.
  4. اما در گام پایانی شما با مراجعه به لیست آگهی‌های اعطای نمایندگی و بررسی آنها به دو روش زیر می‌توانید جهت اخذ نمایندگی اقدام نمایید.
    1. مشاهده اطلاعات تماس شرکت آگهی‌دهنده و تماس با نماینده شرکت
    2. کلیک بر روی دکمه "من داوطلب هستم" برای ثبت درخواست همکاری

در صورتی که شما داوطلب همکاری آگهی جذب نمایندگی شوید، نماینده شرکت آگهی‌دهنده بعد از بررسی اطلاعات درج شده شما به عنوان متقاضی و مناسب دانستن شرایط با شما تماس خواهند گرفت. از این رو به شما توصیه می‌کنیم اطلاعات خود را با دقت و کامل وارد کنید.

» راهنمای چگونگی جذب نماینده
» راهنمای چگونگی بررسی فرصت‌های شغلی فروش

ماموریت و هدف سایت نماینده‌یاب چیست؟

نماینده‌یاب با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی از شرکت‌ها، متقاضیان دریافت نمایندگی و بازاریاب‌های آماده به کار می‌تواند به شما کمک کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شبکه قدرتمند پخش و فروش خود را بسازید. هدف اصلی وب سایت نماینده‌یاب ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط بین شرکت‌ها، متقاضیان نمایندگی و بازاریابان است تا بتوانند با ساخت یک شبکه پخش و فروش مناسب به توسعه کسب و کار خود بپردازند.

مخاطبان سایت نماینده‌یاب چه کسانی هستند؟

متقاضیان اخذ نمایندگی عضو گروه دوم مخاطبان وب‌سایت نماینده‌یاب هستند. ما با آماده سازی پلتفرم آنلاین به مخاطبان کمک می‌کنیم تا بتوانند به کسب و کار خود را رونق ببخشند و فعالیت‌های خود را تسهیل نمایند.

همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.

به ما اعتماد کنید

نماد اعتماد الکترونیکی نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد