استخدام بازاریاب آماده به کار

نحوه استخدام ( بازاریاب - کارشناس فروش - ویزیتور )

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند تا با بررسی آگهی‌های استخدام ( بازاریاب - کارشناس فروش - ویزیتور ) و ثبت درخواست داوطلب همکاری خود، هر چه سریعتر به عضویت یک شبکه پخش و فروش معتبر درآیید.

راهنمای چگونگی استخدام ( بازاریاب - کارشناس فروش - ویزیتور ):

برای یافتن فرصت شغلی جدید از طریق وب‌سایت نماینده‌یاب تنها کافی است یک دقیقه زمان بگذارید و 4 مرحله ساده زیر را انجام دهید.

  1. ابتدا با مراجعه به صفحه ثبت نام و وارد کردن اطلاعات اولیه به عضویت وب‌سایت نماینده‌یاب درآید.
  2. در گام دوم صفحه‌ای را خواهید دید که اطلاعات تکمیلی شما را دریافت می‌کند.
  3. شما در گام سوم اطلاعات مختصری از تجربه کاری خود را به عنوان بازاریاب، کارشناس فروش یا ویزیتور وارد خواهید کرد.
  4. اما در گام پایانی شما با مراجعه به لیست آگهی‌های استخدام بازاریاب و بررسی آنها به دو روش زیر می‌توانید جهت تماس با آگهی‌دهنده اقدام نمایید.
    1. مشاهده اطلاعات تماس آگهی‌دهنده و تماس با ایشان
    2. کلیک بر روی دکمه "من داوطلب هستم" برای ثبت درخواست همکاری

در صورتی که شما داوطلب همکاری آگهی استخدام بازاریاب شوید، آگهی‌دهنده بعد از بررسی اطلاعات درج شده شما به عنوان (بازاریاب - کارشناس فروش - ویزیتور) و مناسب دانستن شرایط با شما تماس خواهند گرفت. از این رو به شما توصیه می‌کنیم اطلاعات خود را با دقت و کامل وارد کنید.

» راهنمای چگونگی جذب نماینده
» راهنمای چگونگی دریافت نمایندگی

ماموریت و هدف سایت نماینده‌یاب چیست؟

نماینده‌یاب با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی از شرکت‌ها، متقاضیان دریافت نمایندگی و بازاریاب‌های آماده به کار می‌تواند به شما کمک کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شبکه قدرتمند پخش و فروش خود را بسازید. هدف اصلی وب سایت نماینده‌یاب ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط بین شرکت‌ها، متقاضیان نمایندگی و بازاریابان است تا بتوانند با ساخت یک شبکه پخش و فروش مناسب به توسعه کسب و کار خود بپردازند.

مخاطبان سایت نماینده‌یاب چه کسانی هستند؟

بازاریاب‌ها عضو گروه سوم مخاطبان وب‌سایت نماینده‌یاب هستند. ما با آماده سازی پلتفرم آنلاین به مخاطبان کمک می‌کنیم تا بتوانند به کسب و کار خود را رونق ببخشند و فعالیت‌های خود را تسهیل نمایند.

همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.

به ما اعتماد کنید

نماد اعتماد الکترونیکی نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد