بررسی فرصت‌های کاری جدید

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند تا با بررسی آگهی‌های استخدام (بازاریاب - کارشناس فروش - ویزیتور) و ثبت درخواست داوطلب همکاری خود، هر چه سریع‌تر به عضویت یک شبکه پخش و فروش معتبر درآیید.
راهنمای بازاریاب

اگر قبلا در سایت نماینده‌یاب ثبت‌نام کرده‌اید قبل از مطالعه این صفحه از طریق دکمه زیر وارد سایت شوید تا مراحل راهنما با وضعیت پروفایل شما همسان شود. و اگر تاکنون ثبت‌نام نکرده‌اید راهنمای زیر را مطالعه کنید.

راهنمای بازاریاب:

برای بررسی فرصت‌های جدید بازاریابی از طریق وب‌سایت نماینده‌یاب کافی است چند دقیقه زمان بگذارید و مراحل زیر را گام‌به‌گام انجام دهید.
برای ثبت تجربیات و توانایی‌های بازاریابی خود لطفاْ با کلیک بر روی دکمه «ثبت نام» فعالیت خود را آغاز کنید و ۴ مرحله بیان شده‌ی زیر را طی نمایید:

  • مرحله اول: در فرم ثبت‌نام سوال «قصد شما از عضویت در نماینده‌یاب کدام است؟» را با «بررسی فرصتهای بازاریابی» پاسخ دهید.
  • مرحله دوم: در فرم اطلاعات تکمیلی، شهر محل سکونت و شماره تماس خود را وارد.
  • مرحله سوم: در این مرحله اطلاعات مربوط به تجربیات و توانایی‌های بازاریابی از شما گرفته خواهد شد. (هدف از دریافت اطلاعات، معرفی هر چه بهتر بازاریاب به همراه تجربیات و توانایی‌های ایشان است)
  • مرحله چهارم: حال شما می‌توانید به صفحه لیست آگهی‌های استخدام بازاریاب مراجعه کرده و به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

روش اول: مشاهده اطلاعات تماس و مذاکره تلفنی
برای مشاهده اطلاعات تماس آگهی روی دکمه نارنجی رنگ "مشاهده اطلاعات تماس" موجود در صفحه نمایش اطلاعات آگهی کلیک کنید، توجه داشته باشید که نمایش اطلاعات تماس صرفا در آگهی‌های ویژه رایگان است، در غیر اینصورت باید بسته متناسب با آگهی را خریداری نمایید. توجه داشته باشید که اگر بسته مورد نیاز را خریداری نکرده‌ باشید با کلیک روی دکمه نارنجی رنگ "مشاهده اطلاعات تماس" به صورت خودکار به صفحه خرید بسته منتقل خواهید شد. بعد از خرید بسته مجددا به صفحه آگهی مراجعه و با کلیک مجدد روی دکمه "مشاهده اطلاعات تماس" اطلاعات مورد نظر را مشاهده کنید.

روش دوم: ثبت درخواست اخذ نمایندگی در سایت
در صورتی که تمایل به خرید بسته ندارید، در همان صفحه نمایش اطلاعات آگهی روی دکمه "من داوطلب هستم" کلیک کنید تا مشخصات شما در لیست داوطلبان آگهی ثبت شود و منتظر باشید شرکت آگهی‌دهنده درخواست شما را بررسی کند.

شرکت‌ها اطلاعات شما را در لیست بازاریاب‌های آماده بکار در سایت نماینده‌یاب خواهند دید و در صورت لزوم با شما تماس خواهند گرفت تا به شما پیشنهاد همکاری بدهند.

همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.

نماینده‌یاب ثبت شده و قابل اعتماد است.

نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد